Polyfázový spánek - Jak získat každý den pár hodin navíc?

67t5caf77of-k.jpg

Vít Skalický

Technikám přednášení a vystupování před publikem se věnuji přes 12 let. Pracoval jsem mj. jako prezident profesionálního řečnického klubu a oblastní manažer Více o lektorovi »

67t5caf77of-k.jpg

Vít Skalický

Technikám přednášení a vystupování před publikem se věnuji přes 12 let. Pracoval jsem mj. jako prezident profesionálního řečnického klubu a oblastní manažer Více o lektorovi »

5kqx4h75oiqc9jg-slecna.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 67 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Cena individuálního webináře bude určena podle dohodnuté délky. Aktuální cena je určena pro kurz o délce jedné hodiny.  

Co to vlastně je polyfázový spánek? Jednoduše řečeno, pokud spíte jednou denně, spíte monofázově, pokud spíte více než jednou denně, spíte polyfázově.

Co získáte, když se budete polyfázovému spánku věnovat?

  • hodně se dozvíte o spánku, o sobě a svém organismu
  • budete méně unavení a budete mít více energie
  • vyřešíte si mnohé problémy, které jsou se spánkem spojeny
  • především pak získáte volný čas navíc každý den, minimálně 1-2 hodiny

Potřeba spánku totiž neroste lineárně. Pokud spíte dvakrát denně, celkově budete potřebovat kratší dobu spánku. Pokud spíte více než dvakrát denně, budete potřebovat ještě méně spánku. Jen jen potřeba dodržovat určité zásady.

Tento kurz jsem pojal jako návod na to, jak spát polyfázově, se základními informacemi o polyfázovém spánku. Dále obsahuje i řadu tipů pro lepší spánek tak, aby něco dal i lidem, kteří polyfázový spánek nebudou chtít zkusit.

Polyfázovým spánkem se zabývám již od roku 2013. Za tu dobu jsem díky němu získal doslova tisíce hodin času navíc.

V roce 2017 jsem o něm zveřejnil článek, který je hodnocen jako nejlepší česky psaný článek na toto téma: Polyfázový vs. monofázový spánek.

Článek jsem později rozšířil na svém blogu o odpovědi na otázky, které mi posílali čtenáři anebo se mě na ně ptali známí: Polyfázový spánek: otázky a odpovědi.

V úvodním kurzu, který je zdarma, se s vámi podělím o základní principy polyfázového spánku spolu s dalšími poznatky, které nejsou ve článku uvedeny. Tento hodinový webinář proběhne v neděli 17. ledna v 19.00.

navazujícím placeném kurzu vám pak předám to nejdůležitější pro využití v praxi. Jak získat více času i více energie? Jak řešit konkrétní výzvy, které nám klade každodenní život do cesty, aby nám to skutečně fungovalo? Tyto poznatky vychází z mých zkušeností i zkušeností dalších lidí, kteří se polyfázovému spánku věnují. Navazující webinář proběhne v neděli 24. ledna od 19.00. Potrvá přibližně dvě hodiny.  

Víš, že Vít vede také tyto kurzy?

Víš, že Vít vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.