7947990-ja.png

Jan Šimon

Na Naučmese od 16. 7. 2015, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 11 kurzů.

Říkej mi Honza. Ještě než jsem se stal dítětem, narodil jsem se z lásky mých rodičů. Přibližně devět měsíců jsem si žil jako král. Jen jsem ležel, převaloval se a napájel se. Nic mi nechybělo. Ale zrovna, když mi začínalo být v mém paláci docela těsno, byl jsem teleportován do jiného světa, kde mi byl sebrán můj královský titul. Tam se vše pokazilo a od té doby se to snažím napravit.

Pak mi nějaká moudrá osoba poradila, že když budu pilně studovat a budu hodný kluk, někam se dostanu (já se chtěl dostat zpět). Po 17 letech studování elektroniky, nano-technologií a výrobě průmyslových linek jsem zjistil, že je to blbost.

Ze samého studia a práce jsem zjistil, že svůj penis používám hlavně na čůrání, tak jsem v samém srdci Kladna začal studovat tajemství ženských srdcí, pak jsem se zaspecializoval na ženský klín. Po 3-letém zkoumání jsem se pustil do mého velkého projektu s jednou speciální osobou, která se vyznačuje nejkvalitnějším vzorkem ženského srdce i klínu zároveň, který jsem měl zatím možnost poznat.

Když jsem zjistil, že studium ve státním sektoru jen kvůli jednomu papíru je blbost, rozhodnul jsem studium přesunout k zatím nejkvalitnější vzdělávací agentuře jménem Život. Proto jsem si sbalil svých 10kg švestek a vydal se do světa. Procestoval jsem Evropu, především Anglii a Španělsko, které jsem přešel pěšky. Pak jsem se vydal do Jižní Ameriky, kde jsem poznal to, o čem jsem se bál i přemýšlet.

Po návratu jsem stálým a pilným studentem té nejkvalitnější vzdělávací agentury a na cestě ve studiu mi pomáhá humor, hraní na harmoniku a piano, pohyb a akrobacie, ženy, přátelé, rodina (ta hlavně ve výcviku mého klidu) a čtení.

Jan

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.