Zdraví máte ve svých dlaních aneb sám sobě léčitelem

2790820-estvanova.jpg

Eva Štvánová

Pomáhám lidem na cestě ke spokojenému pracovnímu i soukromému životu. Baví mne inspirovat a předávat své znalosti i "odžité" zkušenosti všem, kteří chtějí něco ve svém životě změnit. Nejnovější poznatky práce s Více o lektorovi »

2790820-estvanova.jpg

Eva Štvánová

Pomáhám lidem na cestě ke spokojenému pracovnímu i soukromému životu. Baví mne inspirovat a předávat své znalosti i "odžité" zkušenosti všem, kteří chtějí něco ve svém životě změnit. Nejnovější poznatky práce s Více o lektorovi »

77n6nct8cim-energy-ball-hands-image-735x500.jpg
Praha 7, bude upřesněno, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Chcete umět jednoduše dodávat energii svému tělu? Chcete potěšit své partnery, děti, blízké hlubokou relaxací a uvolněním?

Přijďte a dovolte si uvolnit v těle cestu pro příjem energie REIKI, která je po zasvěcení přístupná každému na celý život.


REIKI je vesmírná energie dostupná každému a pro každého.  Pouze po staletí nepoužívání této energie způsobilo, že ji již nejsme schopni v našem těle sami rozproudit a stát se jejím kanálem a přijímat ji. Proto je třeba zasvěceného Mistra REIKI, který Vám tento kanál otevře.

REIKI  je vhodnou doplňkovou terapií k lékařské péči a v poslední době ji využívá stále více masérů, fyzioterapeutů i zdravotních sester, … pro svůj zklidňující a relaxační účinek.

Pracuje na všech úrovních – fyzické, duchovní, mentální. Posiluje a léčí tělo uváděním tělesných energií do rovnováhy. Urychluje čas potřebný k léčení, zmírňuje bolesti i jejich příčinu.

Může být použita pro dospělé i děti. Můžete jí léčit zvířata i rostliny. První stupeň REIKI je určen pro léčení pomocí přikládání rukou. Lidé ji také často využívají pro svůj osobní rozvoj, neboť zlepšuje mimosmyslové vnímání a intuici.

Individuální zasvěcení Vám umožní hlubší seznámení se s touto energií včetně přímého zaměření se na uzdravování toho, co je právě pro Vás aktuální a důležité.

Co Vás čeká:

  • Seznámení s energií REIKI a jak funguje
  • Energetická centra v našem těle a náš energetický „obal“  
  • Iniciace – zasvěcení do REIKI I. – otevření kanálu pro přijímání energie
  • Jak REIKI používat a léčit s ní, harmonizovat i relaxovat
  • Praktický nácvik uzdravování sebe i druhých pomocí přikládání rukou
  • Osobní konzultace s mistrem & učitelem REIKI

    Vstupte do světa nádherných energií a užívejte si přijímání i dávání a              společných chvil.

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?