3239250-img-20160621-161658copy.jpg

Čestmír Branka

Na Naučmese od 15. 9. 2014, vedl/a kurzy pro 4 účastníky. Navštívil/a 9 kurzů.

Během bytí na planetě Zemi získal Čestmír mnoho rolí. Asi ta nejhlavnější je role člověka a přítele, který dovede dávat, ale i přijímat lásku, ale kterému se také ne vždy uplně všechno povedlo. 

A z těch profesních rolí můžeme uvést například roli obchodníka, poradce, manažera, šéfa typu menší i větší zvíře, lektora, mentora, kouče v mezinárodních i českých korporacích, držitele certifikátu a praktika NLP Practitioner a NLP Practitioner Master, EFT Kouč úspěchu absolvovaného v Institutu energetické psychologie a za zmínku stojí také výcvik v kurzu Praktické použití Transakční analýzy.

Za víc jak čtvrt století v korporacích a půl století v životě posbíral Čestmír dostatek zkušeností, na to, aby měl nyní drzost a odvahu je předávat dál, abyste se tak mohli vyhnout zbytečným chybám, které sám udělal. A některé byly draze zaplacené.

Čestmír souhlasí s výrokem klasike že "Život není soukromou záležitostí. Příběhy a poučení z něj jsou užitečné jen tehdy, když se o ně člověk dokáže podělit s druhými."

Proto je na naucmese.cz a chystá pro vás nové kurzy.

Čestmír

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.