Post-it prezentace

4313040-_0005087-15.jpg

Jakub Šafránek

Již přes osm let pořádám firemní kurzy prezentačních dovedností a mými kurzy prošlo více jak 600 účastníků.  V rámci mých kurzů využívám nejlepší know-how ze zahraničí. Sám do vzdělání pravidelně investuji, v květnu roku Více o lektorovi »

20120715-145617-ppt.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Nejvíce jsem se toho naučil při řešení reálných problémů. Možná to cítíte podobně. Pamatujete si to, co si sami zkusíte. Tak bude právě probíhat workshop Post-it prezentace. Budeme tvořit PowerPointové prezentace na reálná témata z praxe, které nejen prodávají vaše myšlenky, produkty, služby, ale mění samotné posluchače.

Z workshopu si odnesete ty nejdůležitější informace, které se mi povedlo získat z více než čtyřiceti uskutečněných prezentací v Čechách a na Taiwanu, tří tisíc přečtených stran o prezentacích. Budeme se učit akcí na reálných příkladech. Budeme tak diskutovat, psát, kreslit i navrhovat.

Kurz vám tak přinese:

  • Offline postup přípravy PowerPointové prezentace, který konzistentně přináší skvělé výsledky. 
  • Různé způsoby jak navrhovat slajdy, které fungují prodávají, inspirují a motivují. Jak tedy vytvořit prezentace stejně emotivní jako horskou dráhu.
  • Ukázku všech nástrojů, které se vám budou hodit. Co by nemělo chybět v KPZtce správného řečníka. 

Součástí kurzu je také zdarma jedna následná osobní či telefonická konzultace vaší další prezentace. V rámci workshopu tak získáte pojištění, že vaše další prezentace dopadne přesně tak, jak chcete.

Každou část si ukážeme na konkrétním problému, který budeme společně řešit získanými nástroji. Samozřejmostí kurzu jsou výukové materiály v tištěné i digitální verzi ke stažení zdarma.

Garance spokojenosti

Věřím, že váš čas je cenný a nechcete jím plýtvat. Pokud nebudete po skončení kurzu spokojeni, bude vám vrácen poplatek kurzu v plné výši. Jediná podmínka je mi věnovat pět minut a říci jak workshop zlepšit. To je fér nabídka, co říkáte.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?