9209260-profilovka3.jpg

Vojtěch Slánský

Na Naučmese od 25. 1. 2016, vedl/a kurzy pro 3 účastníky. Navštívil/a 4 kurzy.

Jsem nadšenec do psychologie a neurověd, vášnivý improvizátor a neotřelý inovátor. Neustále přemýšlím o tom, jak funguje člověk, jeho mysl, mezilidské vztahy a jak to vše vylepšit a zefektivnit, abych si mohl ráno přispat či si večer zkvalitnit zajímavou knihou.

Vystudoval jsem poněkud obskurní obor Kognitivní informatika na VŠE s vedlejší specializací v manažerské sociologii a psychologii. To vše za účelem mít hezké, teplé a dobře placené místečko v nějaké velké korporátní firmě. Tam jsem ale zjistil, že mě taková práce doslova ničí.

Začal jsem tedy dělat to co mne vždy bavilo a čemu jsem se věnoval vedle školy ať už v rámci psaní blogu mancave.cz, školením v rámci programu experts as trainers nebo prací v organizaci riseandshine.cz. Tedy osobnímu rozvoji. Mou hlavní doménou jsou návyky a efektivita, zajímám se však i o kreativitu a partnerské vztahy. Vše souvisí s naplňováním potenciálu člověka. Ne však aby byl super kolečkem v soukolí, ale jedinečnou, úplnou a spokojenou lidskou bytostí.

 

 

Vojtěch

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (4):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?