Překvapivá pravda o disciplíně

9209260-profilovka3.jpg

Vojtěch Slánský

Jsem nadšenec do psychologie a neurověd, vášnivý improvizátor a neotřelý inovátor. Neustále přemýšlím o tom, jak funguje člověk, jeho mysl, mezilidské vztahy a jak to vše vylepšit a zefektivnit, abych si mohl ráno Více o lektorovi »

3431970-willpower.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Mnoho lidí si myslí, že se silnou vůlí se člověk musí narodit. Že to je něco co má člověk v krvi. Ale je to o mnoho složitější. Každý z nás by chtěl být schopen udělat to, co si předsevze, ale naše chování většinou vypadá jinak. Slovy Hurvínka: "Což o to, poručit já si dokážu. Ale neposlechnu se."

Ovšem fakt je, že se na disciplínu díváme úplně špatně. Není to ani tak schopnost, jako omezený zdroj, s kterým musíme rozumně nakládat. Tento kurz je o tom, jak svůj zdroj vůle zvětšit a hospodárně jej využívat.

Co se naučíte?

  • Co je to vlastně síla vůle.
  • Které emoce totálně ničí naše sebeovládání.
  • Jak posílit svou vůli.
  • Jak se svou vůlí hospodařit.
  • Bonbónovou teorii všehomíra.

Znalosti čerpám především z práce americké psycholožky Kelly McGonigalové a východních filozofií, které jsou svou disciplínou pověstné.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?