Slavíme 6. narozky!
2v56hyg5b3q-radio1-rozhovor.jpg

Pavel Bambásek

Na Naučmese od 31.10.2016, vedl/a kurzy pro 343 účastníků.

Proč se učit investovat ode mě?

  • Investování se věnuji na profesionální úrovni.
  • Do svého vzdělávání jsem investoval stovky tisíc korun a tisíce hodin.
  • Úspěšně jsem investoval do pozemků, nemovitostí, komodit, akcií a dalšího.
  • Začínal jsem investicemi v malých částkách a dnes investuji v milionech korun.

Baví mě investovat a učit se všemu novému kolem investic. Světu investic se věnuji na plný úvazek několik let. Mám radost, když se mě nebo v mém okolí povede dobrá investice.

K investování jsem se dostal investováním. Investice jsou mi koníčkem i výdělkem. Zajímá mě jak funguje ekonomie a s oblibou objevuji souvislosti, které ovlivňují různé druhy investic.

Má první investice byla do založení IT firmy. Při vedení firmy jsem se naučil efektivně nakládat s penězi. Mé investiční zkušenosti pokračují přes nemovitosti, půdu, kapitálové trhy, až po zlato a mince.

Vědomá starost o vlastní finance mi dala svobodu. Posledních pět let jsem většinu času žil mimo ČR v teplých krajinách. Začal jsem na Bali, pokračoval na Filipínách, ve Vietnamu, jednu zimu v Kolumbii a mnoho dalších zemí jsem procestoval.

Měl jsem IT firmu, pak firmu na tvorbu webů a teď se věnuji obchodování na burze. Staral jsem se firmám o počítače, tvořil weby které plnily cíle a teď vyvíjím strategie pro vydělávání na burze. Vyzkoušel jsem si obchodovat různými styly na burzách v USA, Evropě a Asii.

Zlomem v mém chápání investic bylo poznání, že investiční svět je nedokolaný a plný děr. Každý může najít příležitost k investici. Oceňování nemovitostí, akcií a dalších věcí není dokonalé. Je poměrně snadné najít skvělé investiční příležitosti. Chce to píli, vytrvalost a skutečný zájem.

Neustále se v investování vzdělávám, navštěvuji konference a čtu odbornou literaturu.

Mým koníčkem je osvěta o akciových trzích a investování vůbec. Rád bych přispěl ke znalosti všech lidí, jak nakládat se svými penězi a nenaletět podvodníkům. Mým snem je kvalitní finanční vzdělávání už na základních školách.

Bloguji na webu www.bluetrader.cz 

Pavel

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.