Jak správnou investicí ochránit peníze před inflací

2v56hyg5b3q-radio1-rozhovor.jpg

Pavel Bambásek

Věnuji se duchovnímu rozvoji, investicím a řečnickým dovednostem. Má první investice byla do založení IT firmy. Při vedení firmy jsem se naučil nakládat s Více o lektorovi »

6545700-7460240-jak-investovat.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 110 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Chcete investovat formou spoření nebo jednorázovou částkou?

Zajímá Vás, do čeho můžete investovat sami, bez bank a které příležitosti ochrání peníze před inflací?

Chtěli byste mít ucelené informace o možnostech investování od investora se zkušenostmi?

Peníze můžete nechat pracovat, můžete je investovat.

Pro mnoho z nás je snazší se o investice nestarat. Nevyznáme se, je to mimo naši komfortní zónu. Chceme udělat rychlé rozhodnutí a mít to rychle za sebou. Při nakládání s penězi byste časem šetřit neměli. Získejte tímto kurzem rozhled v investičních možnostech.

Probereme investiční příležitosti, které můžete realizovat sami, bez bank a poradců.

Ukážu vám, jak na to

Popíši vám různé druhy investic, podělím se o konkrétní zkušenosti z praxe a upozorním na věci, které je potřeba ohlídat. Po kurzu budete vědět, jaký typ investování je nejvhodnější právě pro vás, jak se svými penězi nakládat, aby neztrácely na hodnotě, ale naopak se rozmnožovaly.

Nemusíte být investiční profesionál, abyste investovali chytře

Věnujte dvě hodiny svého času chytrému investování. Podíváme se, jak chytře investovat, protože takto vynaložený čas má smysl a znalosti vám do budoucna pomohou.

Nakládat se svými penězi jako investor je možné již s deseti tisíci.

Řekli o kurzu:

"Kurz byl jednoznačně super a nelitoval bych ani kdyby byl dražší. Za těch pár korun jsem se dověděl skvělé tipy a zkušenosti kde investovat a dalo mi to přehled kde začít. Všechno praktické zkušenosti, žádná teoretická vata a pokud byla, dávala smysl. Pavel má přehled. Odkázal na dobré zdroje. Co oceňuji maximálně je že se nejednalo o náborovou akci na finanční poradenství nebo investice do něčeho, před čímž Pavel naopak umírněně varoval. Překvapivě dobré bylo i osazenstvo kurzu, které říkalo své vlastní tipy z praxe. Celkově jsem dostal více, než jsem čekal a můžu jednoznačně doporučit. S Pavlem budu dále v kontaktu." Petr Pospíchal

"Pavel Bambásek je schopný organizátor do jehož e-mail listu by se měl dostat každý člověk, co se chce finančně vzdělat." Kristýna Sataryová

"Kurz bol skvely a odporucil by som ho kazdemu kto je v investiciach zaciatocnik aj pokrocili. Pavel ma ocividne mnoho skusenosti a vsetky moznosti investovania boli prebrate zaujimavou formou. Pavel je skvely lektor, ktory dal dostatok priestoru ostatnym na otazky a aby sa zapojili do diskusie." Andrej Gajdoš

V kurzu probereme jednotlivé možnosti chytrého investování:

Pozemky

 • Jaké metody pro nákup levných pozemků používají velké společnosti a investiční fondy a jak je můžete používat i Vy. Které pozemky jsou vhodné pro jaký typ investora. Jak začít s investováním do pozemků i s menším kapitálem. Příklady z mé investiční praxe.

Nemovitosti

 • Vyvrácení mýtů o nemovitostech. Nemovitosti nejsou jen pro bohaté a nestoupají vždy na ceně. Kdy kupovat nemovitosti s ohledem na hospodářský cyklus. Jaké nemovitosti jsou vhodné na investici, jak vyhledávat nemovitosti, na co se dívat, jak začít. Příklady z mé investiční praxe.

Investiční fondy, o kterých jste ještě neslyšeli

 • Jaký je hlavní parametr při výběru investičního fondu? Není to výnos. Ukáži Vám mimo jiné neveřejné investiční fondy, o kterých běžná veřejnost neví. Podíváme se na příklady takových fondů. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody, na co se zaměřit při výběru takové investice.

Varování před neseriozními investicemi

 • V ČR jsou v nabídce neseriozní nabídky investic. Jak rozpoznat rizikovou a neseriozní nabídku a jak se jí vyhnout. Ukáži Vám příklady takových nabídek, v čem jsou neseriozní a proč bych do nich nikdy neinvestoval.

Peer-to-Peer půjčky

 • Poměrně málo rozšířená metoda, jak můžete zhodnocovat své prostředky. Dám Vám konkrétní investiční portály.

Akcie

 • Byl jsem profesionální obchodník na burze a mám letité praktické zkušenosti. Dozvíte se, jak s obchodováním s akciemi začít, mé zkušenosti. Ukáži Vám hospodářské cykly a v jaké fázi je ČR a celý svět. V neposlední řadě Vás budu varovat před neseriozními nabídkami a čeho byste se měli vyvarovat, abyste na burze neprodělali.

Zlato

 • Proč držet zlato a kolik zlata mít? Kdy zlato kupovat, kde kupovat levně, jaké triky používají prodejci zlata.

...a dvě investiční metody jako překvapení

Něco o mně

Má první investice byla do založení IT firmy Interlogik, která se stala největším poskytovatelem WiFi internetu v mnoha čtvrtích Prahy. Při vedení firmy jsem se naučil nakládat s penězi. Mé investiční zkušenosti pokračují přes další firmy, nemovitosti, půdu, kapitálové trhy, až po zlato a mince. Stále se věnuji různým druhům investic.

Zlomem v mém chápání investic bylo poznání, že investiční svět je nedokonalý a plný děr. Každý může najít příležitost k investici. Oceňování nemovitostí, akcií a dalších věcí není dokonalé. Je poměrně snadné najít skvělé investiční příležitosti. Chce to jen vědět kde a jak hledat.

Neustále se v investování vzdělávám, navštěvuji konference, stýkám se s profesionálními správci fondů a investory a čtu odbornou literaturu.

Těším se, že vás budu moci naučit lépe investovat.

BONUS: Každý účastník kurzu se stane členem investičního klubu, kde pořádáme investiční večery a jiná setkání. Pomáháme si s investicemi, vzájemně si radíme a sdílíme zkušenosti.

Doprovodné fotky

 • 8nkj5m3mogx-zemedelska-puda-investice-596x400.jpg
 • 74i1y6c5en0-3024109e-a4de-4ff2-a9e4-df242d1fa4b4.jpg
 • 8520rjjnfka-stocks.png
 • 6m9nvhfflei-vix-spy-automaticky-obchodni-system.png
 • 8nb9d60syxi-alh5e9033-154550-3546862.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.