Investiční večer. Jak vydělávat na bytech

39r06llbzie-6ywqpe5n4w4-mirka-naucmese.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

 • Chtěli byste vědět, jak se dá prodat byt za vyšší cenu a rychleji?

 • Zajímá Vás, jak obchodovat s byty?

 • Chcete potkat investory v příjemném přátelském prostředí?

 • Máte investiční nápady a hledáte investory nebo naopak jste investoři otevření novým nápadům a kontaktům?

Investiční večer bude tentokrát na téma home staging. Začneme přednáškou Mirky Došlé, špičkové designérky zaměřené na byty a jejich přípravu na prodej. V další části večera proběhne řízený networking, kde můžete potkat investory, lidi s nápady, zkušené obchodníky a navázat nová strategická přátelství.

Ukážeme si, jak na bytech vydělávat a to dokonce bez velkého kapitálu. Lze totiž použít financování hypotékou, na bytě rychle vydělat a hypotéku splatit z prodeje. Nebo se můžete dát dohromady s investorem.

Home staging

Home staging znamená designovou přípravu bytu na prodej. Byt se díky tomu prodá rychle a zároveň o stovky tisíc až miliony dráž. 

Výsledek home stagingu na mém bytě (prodáno dráž a rychle!), byt původně vypadal jako zralý na rekonstrukci:Chtěl jsem ale prodávat byt s nálepkou po rekonstrukci, proto jsem ho na prodej nově vymaloval a pověsil záclony a závěsy z Ikey. Mirka provedla nové nátěry a postarala se o designové prvky. Výsledek? Dokonalý byt.Na investičním večeru si ukážeme, jak přesně jsem při prodeji postupoval, jak byt "vylepšila" Mirka a jak postupovat při obchodování s byty.

Webové stránky Mirky s dalšími projekty: www.sellafurniture.com

Jak bude probíhat investiční večer

Mirka bude mluvit o svých zkušenostech s home stagingem z praxe - jak zachází s byty tak, že se prodávají za vysoké ceny a rychleji než nemovitosti ostatních majitelů. Ukážeme si, jak může při prodeji postupovat každý, aby maximalizoval cenu bytu. Probereme, jaké byty lze koupit levně, vylepšit a prodat dráž.

Součástí večera je networkingová hra, abychom se poznali a přišli na to, v čem si můžeme pomoct. Na posledním investičním večeru vznikly obchodní vazby a přátelství, která jsou základem pro investice v milionech kurun.

Investiční večer s Mirkou Došlou se koná ve středu 17. 10. 2018 v 18 hod v prostoru Pracovna, Vlkova 36, Praha 3 – Žižkov (kousek od Hlavního nádraží). K dispozici bude občerstvení. Počet míst je omezen na menší privátní skupinku.

Program

 • 18:00-18:30 – Pavel Bambásek - Jak jsem prodal byt o půl milionu dráž a jak to můžete udělat i vy. Jak se dá vydělávat na rychlém obchodování s byty.
 • 18:30-19:30 - Mirka Došlá - Zkušenosti s home stagingem nemovitostí, o kolik dráž se prodávají vyšperkované byty a jak rychle. Ukázky konkrétních fotografií a čísel. 
 • 19:30-19:45 – Pauza, občerstvení
 • 19:45-21:00 – Řízený networking – pomůžeme Vám poznat ostatní investory a zájemce o investování, v tomto momentě můžete poznat člověka, který Vás může posunout o míle dopředu. Samotnému se mi toto několikrát stalo.
 • 21:00-22:30 – Volná diskuze mírně moderovaná, aby každý z diskuze něco vytěžil.

O investičních večerech

Věřím tomu, že především setkávání s lidmi vytváří nové investiční příležitosti a nápady. Proto jsem založil Blue Trader Club a pořádám investiční večery. Jsou tu pro Vaši inspiraci, motivaci, nové investiční příležitosti nebo prostě přátelství stejně naladěných lidí. A v neposlední řadě bude mít přednášku řečník, který má velké úspěchy s investicemi do nemovitostí.

Investiční večery jsou pro Vás, pokud:

 • investujete a hledáte nové kontakty nebo nápady,
 • chystáte se investovat a chcete více informací a rady zkušenějších,
 • máte investiční nápady, ale chybí Vám prostředky (hledáte investory),
 • zajímá Vás řečník a jeho přednáška.

Ukázka jednoho z investičních večerů:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.