44zmkc5ops6mt9k-dsc-6507mensi.jpeg

Olga Svobodova

Na Naučmese od 16. 9. 2021, vedl/a kurzy pro 42 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Jsem tanečně pohybovou terapeutkou, koučkou a lektorkou seberozvojových kurzů. Vystudovala jsem humanitní studia a andragogiku, prvních 10 let své pracovní kariéry strávila na HR manažerských pozicích. „Díky“ vyhoření jsem se pak začala věnovat lektorování v oblasti seberozvoje, koučování a psychoterapii. Mám výcvik systemického koučování, kurz facilitace Lego Serious Play, výcvik tanečně pohybové terapie a Psychoterapeutické minimum. Jsem členkou Asociace tanečně pohybové terapie ČR (TanTer). 

Odmalička tančím. Balet, scéniku, latinu a hlavně moji srdcovku – flamenco. V průběhu let jsem zjistila, že tanec, jóga a putování světem pro mne nejsou jen odregování, ale že mi pomáhají překonat zdravotní komplikace („kancelářské“ potíže s páteří), a také těžké chvíle v životě. Chtěla bych tuto zkušenost předávat dál, proto se stále vzdělávám v různých přístupech k práci s tělem – prošla jsem výcviky instruktora jógy, trenéra PortDeBras,  flamenkoterapie a tanečně pohybové terapie. Vedu workshopy a kurzy intuitivního tance a různých stylů Body & Mind.

A tady se obě cesty spojují. Proto tanečně pohybová terapie, proto koučování pohybem, proto kurzy mindfulness, zvládání sabotérů a emoční inteligence, kde používám techniky z bioenergetiky, pránájámy, body&mind centering…   

Zaměřuji se na práci s emocemi a moudrostí těla, především v tématech, která jsou myslí těžko uchopitelná. Věřím, že zvládání menších i větších krizí jsou nejdůležitějšími kroky v osobnostním růstu.  

Naše tělo je mnohem moudřejší, než si myslíme – stačí mu jen umět naslouchat a dobře se o něj starat.

 

 

Olga

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.