Koučování pro náročná životní období

Olga Svobodova
Jsem tanečně pohybovou terapeutkou, koučkou a lektorkou seberozvojových kurzů. Vystudovala jsem humanitní studia a andragogiku, prvních 10 let své pracovní Více o lektorovi »

Kurz je individuální
Ocitili jste se na životní křižovatce?
Potřebujete se pohnout z místa, kde už dlouho přešlapujete? Vybrat si správnou cestu? Udělat první krok nebo se odrazit ode dna?
Náročná životní témata máme často důkladně promyšlená, přemítáme o nich v bezesných nocích, a přesto se u nich zasekneme a nedokážeme je vyřešit. Zaměření na signály našeho těla a emocí pomáhá překonat i zdánlivě neřešitelné situace.
Při koučování používám tradiční i méně tradiční koučovací postupy: koučovací otázky, storytelling, artefiletiku, životní mapu, Lego Serious Play, koučovací procházky a doplňuji ho technikami tanečně pohybové terapie: grounding, embodiment, body&mind centering, Labanova analýza pohybu... Dokážeme tak s klientem nahlédnout a nacítit autentické potřeby a zdroje, a najít tak nové cesty, jak z kruhu ven, i motivaci a vůli se po nich vydat a na cestě vydržet.
Kreativní a pohybové techniky koučování jsou určeny pro každého. Nepotřebujete žádnou předchozí zkušenost s uvedenými postupy, jen chuť zkoumat svoje téma.
Koučování je obvykle dlouhodobější proces (8-10 setkání), pro konkrétní témata (např. rozhodnutí ohledně pracovní nabídky, stěhování atd.) může stačit i setkání jediné.
Setkání probíhají v terapeutovně v Praze v Revoluční ulici.
Na sebe doporučuji pohodlné oblečení, které neomezuje v pohybu.
Víš, že Olga vede také tyto kurzy?
- Tanečně pohybová terapie - Individuální
- Intuitivní tanec - 3. 9. 2025
Další zajímavé kurzy

Budete se brát? Vyrobte si snubní prsteny
Frýdek-Místek ,

Social media marketing 2017
Kdekoli v ČR ,

Home office u kávy
Olomouc ,

Hravě na spoření a úvěry s Excelem

Výroba šperků (2 techniky) - začátečníci
Praha ,
Nejoblíbenější kurzy tohoto týdne

Jak vymýšlet nápady

Smysluplné rozhovory
Brno ,

Koktejly jsou věčné
Praha ,

Instagram workshop: jak tvořit reels (videa) a další trendy formáty
Webinář - online ,

Háčkování a pletení v textilním ateliéru v Praze
Praha ,
Odpovídáš či reaguješ na tento komentář: