8vvxjkffb590881-img-3169.jpg

Markéta Matoušková

Na Naučmese od 23. 10. 2016, vedl/a kurzy pro 38 účastníků. Navštívil/a 11 kurzů.

Jsem zapálená fyzioterapeutka s 10letou praxí a chci, aby Vám bylo v těle ještě lépe, protože pak budete spokojenější, to mi věřte! Mám soukromou ambulanci v centru Brna. 

Studovala jsem fyzioterapii na 2LF UK v Praze, pod vedením profesora Pavla Koláře a mými učiteli byli špičky v oboru, za což jsem nesmírně vděčná. Díky nim jsem dostala dobrý základ a způsob myšlení, na kterém mohu dále stavět. Spolupracovala jsem nebo i nadále spolupracuji s vrcholovými sportovci a reprezentanty ČR, jako např. biatlonisty, českou volejbalovou reprezentací, alpskými lyžaři, běžkaři, fotbalisty nebo hokejisty…

Když neléčím lidi, tak píšu do časopisů a založila jsem denikfyzioterapeutky.cz,

Jinak mě Život pořád zkouší a já hledám neustále rovnováhu v čemkoli.

Ráda sním a nepřestávám věřit v dobro. Miluju cestování a poznávání příběhů lidí, nekonečně dlouhé procházky v přírodě, sport všeho druhu, obohacující rozhovory s lidmi na podobné vlně, ale dokážu si užít momenty klidu se skleničkou vína u filmu nebo dobré knížky. 

Nějaký čas jsem žila v Kanadě, což mi rozšířilo obzory, a to nejen v mé profesi.

Kromě individuální terapie se již mnoho let také věnuji skupinovým lekcím na míčích

Proč jsem na naučmese?

Líbí se mi koncept a nadšení Adama a jeho týmu. Baví mě přednášet a vysvětlovat. Dává mi smysl léčit a učit jiné, aby si dokázali pomoct sami.

 

 

Markéta

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.