65ahg68mg4eoqkt-img-1126-1.jpg

Markéta Matoušková

Na Naučmese od 23. 10. 2016, vedl/a kurzy pro 16 účastníků. Navštívil/a 6 kurzů.

Jsem zapálená fyzioterapeutka s 10letou praxí a chci Vám předat pár triků a tipů ve 2hodinovém workshopu.

 Studovala jsem fyzioterapii na 2LF UK, pod vedením profesora Koláře a mými učiteli byli špičky v oboru, za což jsem nesmírně vděčná. Díky nim jsem dostala dobrý základ a způsob myšlení, na kterém mohu dále stavět. Spolupracovala jsem nebo i nadále spolupracuji s vrcholovými sportovci a reprezentaty ČR, jako např. biatlonisty, českou volejbalovou reprezentací, skokany, alpskými lyžaři, běžkaři, fotbalisty nebo hokejisty…

Nějaký čas jsem strávila v Kanadě, kde jsem mimo jiné pracovala v lázních a mohla tak porovnávat český a kanadský přístup. Setkala jsem se s širokou škálou diagnóz a obtíží u svých českých i zahraničních pacientů/ klientů. Pochopila jsem, že každý z nás je jiný a tak i ke každému je potřeba přistupovat individuálně a zvolit pro něj tu pravou léčebnou metodu.

Kromě individuální terapie se již mnoho let také věnuji skupinovým lekcím, především cvičení na míčích

Proč jsem na naučmese?

Líbí se mi koncept a nadšení Adama a jeho týmu. Baví mě přednášet a vysvětlovat. Dává mi smysl pevence a seznámení s naším tělem dříve, než nastane nějaký závažný problém.

 

Markéta

Aktuálně pořádané kurzy:

Již uskutečněné kurzy:

Přihlášený na kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?