PR pro neziskovky

20140505-230117-mau-ejhle.jpg

Věra Ondřichová

Vystudovala jsem žurnalistiku a mezinárodní vztahy na Univerzitě Karlově v Praze. V profesním životě se od počátku věnuji médiím a vztahům mezi lidmi – Více o lektorovi »

20141214-231105-3172894165-a3b690e165-z.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Děláš PR pro neziskovku nebo pro kulturní instituci – knihovnu, muzeum, divadlo? Hledáš na internetu i v knihách, jak to dělat líp? Připadá ti, že informačních zdrojů, které berou v úvahu specifickou situaci neziskovek, je málo? Přijď si popovídat s jinými, kteří řeší podobné problémy. Přijď si pro inspiraci, nové nápady, přijď se podívat na své úkoly očima jiných lidí.

Nebudeme se věnovat klasice PR práce – novinářům a médiím. Podíváme se tentokrát na PR trošku zeširoka.

Koncepce

Jak přestat dělat PR nahodile? Jak najít dlouhodobý cíl a jak ho promítnout do každodenní práce? Jak investovat síly tam, kde budou mít největší efekt? Jak poznat a přestat dělat zbytečnosti?

Člověk

Je důležité, kdo se PR věnuje? Může to být dobrovolník nebo jen profík? Jak mu nastavit pracovní úkoly, jak je hodnotit, jaké podmínky k práci potřebuje? Jak a na čem s ním mají spolupracovat ostatní?

Obsah

Kde se ten zatracený obsah bere? Kde ho vzít v situaci naší neziskovky? Co z toho, co děláme, je zajímavé – a pro koho?

Spolupráce

S kým můžeme spojit síly? Co nás to bude stát? Které firmy, městské či státní organizace a jiné neziskovky mohou mít zájem s námi spolupracovat? Proč, na čem a jak?

 

Těšte se na příjemný večer a spoustu praktických příkladů.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.