Zažij osobní revoluci: Přestaň kouřit, začni běhat

8818050-ales-hmmm-ctverec.png

Aleš Vrána

Pomáhám lidem k úspěchu pomocí koučování Moje životní poslání je spojeno s oborem profesionálního koučování. Jako jeden z malé skupiny koučů v ČR jsem Více o lektorovi »

20130227-172958-kourit.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 10 spokojených účastníků.

Kouříš už dlouho a máš toho plné zuby, chtěl jsi přestat a nevíš jak?

Víš, že by ti prospěl pravidelný pohyb, ale nemůžeš se k tomu dokopat?

Hodně kuřáků se chce zbavit svého návyku, ale jejich pokusy ztroskotávají. Všichni víme, že pravidelný pohyb prospívá našemu zdraví a i přesto je tak strašně těžké něco začít dělat a dělat to opravdu pravidelně. Tvoje současná situace může být v mnohém podobná. Není třeba se tím trápit.

Byl jsem v podobné situaci a vím jaké to je! Kouřil jsem dlouho a nemohl se toho zbavit. Pokusy ztroskotávaly a já vždycky znova začal s kouřením a vlastně jsem ani nechtěl. Stejně tak se sportem. Už od školy jsem sport neměl rád a když jsme měli běžet dvanáctiminutovku na čas - šel jsem to pěšky, protože jestli jsem něco nenáviděl - byl to právě běh.
 
V životě jsou chvíle, kdy člověk může věci přehodnotit a začít znova. Toto může být příležitost i pro Tebe. 

Máš už dost cigaret a všeho s tím spojeného?

Chceš ušetřit svoje zdraví, peníze a posílit svoje seběvědomí tím, že dokážeš to, co už tak dlouho odkládáš? Chceš začít znova a zažít zkušenost kdy budeš překvapovat sám sebe tím jak velké pokroky děláš? Chceš otočit svůj život pozitivně naruby, přestat kouřit, pravidelně sportovat a ještě si tuto velkou změnu opravdu užít?
 
Představ si ten pocit, když tuto změnu opravdu uděláš - přestaneš kouřit a na cigarety už si nevzpomeneš, začněš běhat a na každý běh se budeš těšit, budeš si jej užívat a po běhání budeš spokojený a hrdý sám na sebe, že jsi to dokázal.
 
Jak se budeš citit? Co všechno ti to do života přinese? Jak moc se ti uleví?
Budeš moct volně dýchat a užívat si každý okamžik a nejen to...

A když se za pár měsíců ohlédneš zpět - zjistíš, že toto bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsi pro sebe mohl udělat. A že to bylo tak překvapivě snadné, že nebudeš rozumět tomu, proč jsi to neudělal už dávno.

Minulost neurčuje jaká bude budoucnost. Nemožné neexistuje. I takto velká změna může být příjemná.

Dokázal jsem tuto změnu udělat. Z pravidelného dlouholetého kuřáka jsem se stal nekuřákem a od té doby jsem naběhal přes 1100km, užívám si to a běhání je můj koníček. Vím jak moc to pro mě znamenalo a pomůžu i Tobě udělat to stejné!

Je to hra, kterou můžeš vyhrát. Jsem kouč a pomáhám hráčům hrát jejich hry lépe.  Naučíš se hru vyhrávat a zároveň si ji užívat. Společně překonáme překážky, společně nastavíme cestu úspěchu. Vyhrávám, když vyhráváš ty!  Jediné co potřebuješ je odhodlání to dokázat.

Přijmi moje pozvání  na individuální hodinové setkání osobně nebo přes skype. Z tohoto setkání si odneseš motivaci pro nastartování změny, ujasnění vlastní situace a především toho, jestli opravdu chceš zvítězit a jsi připraven do toho jít.

Cena za toto setkání je na Tobě - podle hodnoty kterou si odneseš. Toto je časově omezená nabídka, s přihlášením nečekej. Nic neriskuješ, můžeš jenom získat. Po příhlášení tě budu kontaktovat a dohodneme se na termínu našeho setkání. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.