Základy elevator pitch

20130201-145845-eva.herzogova.jpg

Eva Herzogová

Celý můj život je provázen divadlem a ačkoliv mé první divadelní krůčky byly přímo na jevišti, brzy jsem poznala sílu divadla ve vzdělávání a rozvoji člověka. Z Více o lektorovi »

20130528-055145-elevator-pitch.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Pokud chcete, aby vás ostatní poslouchali a pochopili vaše plány a projekty, představte jim je rychle a výstižně. Svým novým obchodním partnerům, kamarádům u piva či tetičce z Ameriky.

Elevator pitch je technika dvouminutového představení vaší myšlenky či projektu. Hojně se využívá v prodeji a start-up podnikání, ovšem hodí se každému, kdo potřebuje, aby mu lidé rychle porozuměli.

Položte základy vašemu vlastnímu elevator pitchi. Naučíte se, jak představit svou myšlenku jasně, stručně a nezapomenutelně.

Během čtyř hodin se zaměříme na dva pilíře dobrého elevator pitch, kterými jsou:

Struktura 

  • jak být přesvědčivý
  • jak jasně sdělit svou myšlenku

Kreativita 

  • jak zaujmout
  • jak zosobnit svou prezentaci

Pro koho je kurz určen? 

Start-up prezentátoři, obchodníci, networkeři, podnikatelé na volné noze, fundraiseři, inovátoři.

Metodika kurzu

Hra

Motivuji vás hrou a aktivizačními metodami z herecké branže. Zapojujíme herní techniky do aktivního tréninku a stále to zůstane zábava. To však neznamená, že to bude snadné a nepůjde o poctivý zápřah.

Praxe

Školím prakticky: 20% teorie a 80% její aplikace, zkoušení, hledání, experimentování, nacvičování a reflektování. Kurz je více podobný tréninku než klasickému semináři. Vše si okamžitě vyzkoušíte.

Nejsem start-uperka 

Ač je kurz pojmenován podle start-upové a podnikatelské teorie, nejsem sama součástí této vlny. Mé kořeny jsou původně v divadle, stand-up komediích a prezentování myšlenek pro umělecké festivaly. Zjistila jsem však, že máme stejný cíl a poté, co jsem pár "klasických" pitch talků podle start-up šablony viděla, rozhodla jsem se nabídnout své zkušenosti. Věřím, že to bude obohacující pro obě strany.

Budu se těšit na viděnou, Evča.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.