Prezentujte bez obav

8w2gyzzavhm-p1240255.jpg

Tomáš Horák

Prezentace a prezentování jsou mým koníčkem. Dříve jsem nevěřil, že si člověk může prezentování užívat, dnes už však vím, že je to možné. Na svých kurzech se snažím najít pro každého něco z toho, co jsem se během 25 let Více o lektorovi »

3f4nxduurev-p1240481-001.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 28 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Schopnost prezentovat sebe a svoji myšlenku je pro mnoho lidí velmi frustrující a nepříjemné. 

A když mluvím o prezentování, nemám na mysli jen velké nabité sály plné netrpělivých posluchačů. Vždyť většina z nás mnohem častěji vystupuje před zákazníky, kolegy, spolužáky, šéfem nebo vyučujícím. Malá kancelář, lobby firmy, kavárna nebo učebna je místem, kde se odehrávají naše skutečné, každodenní prezentace.

Málokdo si uvědomuje, že obava z vystupování před ostatními pramení především z neznalosti. A co neznáme, toho se přirozeně bojíme.

Kurz Prezentujte bez obav je proto připraven tak, aby jednoduchou a srozumitelnou formou ukázal, co se během prezentací odehrává v hlavách našich posluchačů a jak na ně naše vystoupení působí. A nejen to. Ukážeme si, jak silně může naše tělo, hlas, postoj a gesta ovlivnit dojem z našeho vystoupení. Dostanete konkrétní tipy, které budete moct okamžitě použít během vašich jednání a prezentací. Navíc si vše vyzkoušíte v bezpečném prostředí přímo během kurzu. V klidu a pohodě, bez stresu z toho, že něco pokazíte. Pokud budete naučené principy dále trénovat, získáte větší jistotu a sebevědomí a obavu z vystupování před ostatními dostanete konečně pod kontrolu. Posluchači uvidí Vaši změnu a začnou Vás vnímat jako inspirativního řečníka.

Tréninkový program Prezentujte bez obav vychází z obecných principů neverbální komunikace, stejně jako z lektorových osobních zkušeností nasbíraných během 25 leté práce pro významné společnosti a praxe ve školení manažerů, ale i řadových zaměstnanců v celé Evropě. Kurz je navíc obohacen o inspirující příběhy a metody nejúspěšnějších obchodníků, vlivných politiků a profesionálních řečníků minulosti a současnosti.

Co si z kurzu odnesete?

  • dozvíte se, proč jsme před vystupováním před ostatními tak nervózní
  • jak prezentovat ve větší pohodě
  • co udělat, aby náš projev byl jistější a silněji zapůsobil
  • povíme si o důležitosti očního kontaktu, dynamiky hlasu, postoje a gest
  • vše si budete moct vyzkoušet přímo na místě
  • získáte návod na další trénink, abyste se mohli dále rozvíjet

Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i zkušenější prezentátory, kteří jsou otevřeni dalšímu vzdělávání.

Seminář je účastníky hodnocen vysokou známkou 9,2 bodů z 10. Přijďte se přesvědčit, že si takové hodnocení skutečně zaslouží.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.