Prezentujte bez obav

8w2gyzzavhm-p1240255.jpg

Tomáš Horák

Prezentace a prezentování jsou mým denním chlebem a zároveň koníčkem. Na svých kurzech se snažím najít pro posluchače něco z toho, co jsem se během 26 let praxe Více o lektorovi »

3f4nxduurev-p1240481-001.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 28 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Schopnost prezentovat sebe a svoji myšlenku je pro mnoho lidí velmi frustrující a nepříjemné. Přitom prezentujeme denně, před zákazníky, kolegy, spolužáky, šéfem nebo vyučujícím. Když jsme pak požádáni, abychom prezentovali na určité téma, jsme nervózní, začneme se potit a svírá se nám žaludek. Málokdo si uvědomuje, že obava z vystupování před ostatními pramení především z neznalosti. A co neznáme, toho se přirozeně bojíme.

Kurz Prezentujte bez obav je proto připraven tak, aby jednoduchou a srozumitelnou formou vysvětlil, proč nám stres svazuje tělo a roztřásá hlas. Natrénujeme, jak dostat nervozitu pod kontrolu. Ukážeme si, jak silně působí při prezentování oční kontakt a na místě si vyzkoušíte, že při správné technice na něm vlastně nic není. Dostanete konkrétní tipy k tomu, aby Vaše tělo, hlas, postoj a gesta pozitivně ovlivnili dojem z Vašeho vystoupení.

Tréninkový program Prezentujte bez obav vychází z obecných principů neverbální komunikace, stejně jako z lektorových osobních zkušeností nasbíraných během 26 leté práce pro významné společnosti a praxe ve školení u nás i v zahraničí. Kurz je navíc obohacen o inspirující příběhy a metody nejúspěšnějších obchodníků, vlivných politiků a profesionálních řečníků minulosti a současnosti.

Co si z kurzu odnesete?

  • dozvíte se, jak vzniká stres a proč nám svazuje hlas a tělo
  • dáme základy dobrému očnímu kontaktu
  • budeme pracovat z hlasem, aby Vám bylo rozumět i v poslední řadě sálu
  • naučíte se, jak správně stát nebo sedět během prezentování, abyste působili přirozeně a přesvědčivě
  • natrénujete dynamiku těla pro větší důraz na obsah prezentace
  • ukážeme si jednoduchá gesta, která zapůsobí na posluchače

Kurz je vhodný pro všechny, bez rozdílu věku i úrovně prezentačních dovedností. 

Účastníci hodnotí úroveň a přínos kurzu na 92%, snad i Vám pomůže nastartovat prezentování bez obav. Více se dočete dole v komentářích:)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.