8w2gyzzavhm-p1240255.jpg

Tomáš Horák

Na Naučmese od 2. 6. 2016, vedl/a kurzy pro 28 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Prezentace a prezentování jsou mým denním chlebem a zároveň koníčkem. Na svých kurzech se snažím najít pro posluchače něco z toho, co jsem se během 26 let praxe naučil při práci pro společnosti jako Toyota, Ticket Restaurant nebo General Motors.

Jak utíkají roky, zjišťuji, že se doba sice mění, ale lidé při prezentování čelí stále stejným výzvám: jak zaujmout, udělat dojem a přitom zůstat klidný, nad věcí, působit přirozeně a získat si posluchače.

Protože jsem na českém trhu nenašel  mnoho kvalitních seminářů, které by daly posluchačům konkrétní návod, co dělat při běžném vystupování před ostatními, rozhodl jsem se takový seminář připravit.

Teorie neverbální komunikace podpořená léty mých osobních praktických zkušeností z  prezentací a prezentování v zaměstnání, na konferencích i při společenských událostech, je kredit, který kurz odlišuje od ostatních. Přijďte na seminář Prezentujte bez obav a zjistíte, že v prezentování se můžete zlepšit. Stejně, jako se na mých kurzech zlepšilo mnoho lidí před Vámi.

Těším se na Vás:)

Tomáš

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (2):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.