8w2gyzzavhm-p1240255.jpg

Tomáš Horák

Na Naučmese od 2.6.2016, vedl/a kurzy pro 24 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Jeho specializací je obchod, řízení projektů a tréninky prezentačních dovedností. Pořádal semináře v České republice i v zahraničí. V současnosti pracuje s týmy a zákazníky u nás, na Slovensku a v Maďarsku. Vystudoval obor Systémové inženýrství na ČVUT v Praze a účastnil se řady profesionálních seminářů prezentačních a obchodních dovedností. Během 25 let praxe působil ve společnostech Ticket Restaurant, General Motors, Toyota, QBE nebo Colonnade. 


Příprava a vedení veřejných seminářů a tréninkových programů prezentačních dovedností je doplňkem k jeho hlavní činnosti.


Ke kurzu Prezentujte bez obav, který vede, Tomáš říká: "Na českém trhu není mnoho seminářů, které by daly posluchačům konkrétní návod, co dělat při běžném vystupování před ostatními. Navíc většině lektorů v oboru chybí praxe. Něco jiného je načíst si informace z internetu nebo knížky, projít jedním dvěma kurzy nebo shlédnout video. A něco jiného je stát denně před skutečným zákazníkem a prezentovat svůj projekt, přednášet nebo být účastníkem běžné schůzky. 

Teorie podpořená léty osobních praktických zkušeností  z  prezentací a prezentování je kredit, který kurz odlišuje od ostatních. Přijďte na seminář Prezentujte bez obav a zjistíte, že v prezentování se může zlepšit opravdu každý."

Tomáš

Aktuálně pořádané kurzy:

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.