Tomáš Horák

Tomáš Horák

Na Naučmese od 2.6.2016. Navštívil/a 2 kurzy.

Vystudoval obor Systémové inženýrství na ČVUT v Praze a účastnil se řady profesionálních seminářů prezentačních a obchodních dovedností. Během 25-ti let své praxe působil ve společnostech jako Ticket Restaurant, General Motors, Toyota, QBE nebo Colonnade. Jeho specializací je obchod, řízení projektů a tréninky prezentačních dovedností. Pořádal semináře v České republice, Belgii, Portugalsku, Velké Británii a Německu. V současnosti pracuje s týmy a zákazníky u nás, na Slovensku a v Maďarsku.


Příprava a vedení veřejných seminářů a tréninkových programů prezentačních dovedností je doplňkem k jeho hlavní činnosti.


Ke kurzu Prezentujte bez obav, který vede, Tomáš říká: "Na českém trhu není mnoho seminářů, které by daly posluchačům konkrétní návod, co dělat při běžném vystupování před ostatními. Navíc většině lektorů v oboru chybí praxe. Něco jiného je načíst si informace z internetu nebo knížky, projít jedním dvěma kurzy nebo shlédnout video. A něco jiného je stát denně před zákazníkem z masa a kostí a obhajovat svoji práci nebo projekt. Můžete mít sebelepší školení, ale pokud jej denně neaplikujete, těžko můžete někoho přesvědčit, že naučené principy skutečně fungují. Teorie podpořená léty praktických zkušeností je kredit, který kurz odlišuje od ostatních.


A proč svůj kurz nyní poskytuji zdarma? Rád bych se podělil o to nejlepší, co jsem se naučil, získal během desítek školení a následně ověřil dlouholetou praxí. Chci sdílet myšlenky, které obohatí i Vás. Výsledek mého úsilí se tak dostane k mnoha lidem. Odměnou je pro mě pocit, že mé zkušenosti využijete ve svém každodenním profesním i osobním životě. Přijďte na seminář Prezentujte bez obav a zjistíte, že v prezentování se může zlepšit opravdu každý."

Tomáš

Aktuálně pořádané kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.