8w2gyzzavhm-p1240255.jpg

Tomáš Horák

Na Naučmese od 2. 6. 2016, vedl/a kurzy pro 28 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Prezentace a prezentování jsou mým koníčkem. Dříve jsem nevěřil, že si člověk může prezentování užívat, dnes už však vím, že je to možné. Na svých kurzech se snažím najít pro každého něco z toho, co jsem se během 25 let praxe ve společnostech Ticket Restaurant, General Motors, Toyota, QBE a Colonnade naučil.

Pořádal jsem semináře prezentačních dovedností v České republice i v zahraničí. V současnosti pracuji s týmy a zákazníky u nás, na Slovensku a v Maďarsku. Jak utíkají roky, zjišťuji, že se doba sice mění, ale lidé při prezentování čelí stále stejným výzvám: jak zaujmout a udělat dojem a přitom zůstat klidný, nad věcí, působit uvolněně a získat si posluchače.

Příprava a vedení veřejných seminářů a tréninkových programů prezentačních dovedností jsou mým koníčkem a doplňkem k hlavní činnosti, jíž je obchod a vedení obchodních týmů.


Zkušenost mi říká, že na českém trhu není mnoho seminářů, které by daly posluchačům konkrétní návod, co dělat při běžném vystupování před ostatními. Navíc jsem si všimnul, že většině lektorů v oboru chybí praxe. Něco jiného je načíst si informace z internetu nebo knížky, projít jedním dvěma kurzy nebo shlédnout video. A něco jiného je stát denně před skutečným zákazníkem a prezentovat svůj projekt, přednášet nebo být účastníkem důležité schůzky. 

Teorie podpořená léty osobních praktických zkušeností  z  prezentací a prezentování je kredit, který kurz odlišuje od ostatních. Přijďte na seminář Prezentujte bez obav a zjistíte, že v prezentování se může zlepšit opravdu každý.

Těším se na Vás:)

Tomáš

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (2):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.