Osobní produktivita

1h4qc500e9f-img-0208.jpg

Daniel Gamrot

Organizuji firemní školení osobní produktivity, time managementu a myšlenkových map, během kterých kladu důraz na výsledky, kterých účastníci dosahují, a nikoliv na pouhé předání informací. Vedl jsem základnu osobního Více o lektorovi »

5076loka3y1-dsc0615-b.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 230 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Jste zahlceni úkoly a požadavky? Nestíháte? Zkuste to změnit - vyčistit si hlavu a minimalizovat stres prostřednictvím principů osobní produktivity.

Znáte tuto situaci?

Hromada papírů s poznámkami, fronta úkolů zapsaná v bloku nebo počítači, spousta myšlenek v hlavě. Metody organizace času a úkolů, o které jste se opírali, a které docela i fungovaly, již nepomáhají. Jste čím dál tím více zavalováni informacemi, které nestíháte zpracovávat a řešit. Chaos, který je všude kolem, se zrcadlí také ve Vaši hlavě a způsobuje pocity úzkosti, zahlcení, frustraci a stres. Výsledkem toho je, že se po návratu domů myslíte na to, co všechno jste za celý den nestihli a jaké útrapy Vás čekají v dnech dalších. V noci nespíte a Vaše okolí si všímá, že s Vámi není něco v pořádku.

Změňte to - začněte pracovat na své osobní produktivitě! Uspořádejte si vlastní čas - dostaňte věci z hlavy, srovnejte myšlenky, uvolněte se a začněte být tvůrčí a produktivní.

Co na kurzu zjistíte?

Rád bych Vám ukázal, jak měsprávný přístup k osobní produktivitě zbavil nezdravého stresu a pocitu, že nejsem dostatečně výkonný. Jak odstranil každodenní návaly úzkosti, které se dostavovaly ve chvílích pomyšlení na vše, co nemám hotovo. Proč jsem celé noci trávil v polospánku a ráno se "probouzel" vyčerpaný. Ukažme si, proč dobrá osobní produktivita může pomoci i Vám. 

Co se na kurzu naučíte?

Primární náplní školení je osobní produktivita a její konkrétní postupy a návyky. Záměrem je představení přístupu účastníkům školení, upozornění na její klady i zápory a přiblížení nasazení principů osobní produktivity do pracovního i osobního života (papírová metoda,elektronické nástroje pro různé operační systémy a další software pro podporu produktivity).

Osnova školení:

 • Jak zavést principy osobní produktivity do života jednotlivce
 • Jak pracovat s osobní produktivitou ve firmě či týmu pracovníků
 • Jak se vypořádat s každodenním návalem úkolů
 • Jak si plánovat projekty a jak řídit jejich průběh
 • Jak uvést projekty “do pohybu”
 • Jak vše výše zmíněné pravidelně revidovat a hodnotit
 • Jak prioritizovat úkoly, projekty a cíle
 • Jak zvolit nástroje pro osobní produktivitu (konkrétní ukázky fungování s různými nástroji)
 • Jak efektivně budovat jednotlivé návyky
 • Jak nalézt a uřídit největší zloděje času
 • Jak podpořit koncentraci na jeden úkol a tím i efektivitu vlastní práce
 • Jak zvýšit produktivitu jednotlivců ve firmě pomocí dalších technik a postupů

Pro koho je kurz určen?

Všichni jsou vítáni, největší přínos z kurzu však budou mít ti, kteří s osobní produktivitou ještě nezačali a rádi by odstartovali svou cestu za čistou hlavou. Být začátečníkem však není podmínkou, přijďte i v případě, že již máte s osobní produktivitou nějaké zkušenosti, a obohaťte tak tento kurz o vlastní postřehy a doporučení. Důležitá je chuť po růstu a zlepšování se.

Chcete-li dát zbytečnému stresu a pocitu "nestíhání" sbohem, mohou být principy osobní produktivity určeny právě Vám.

Doprovodné fotky

 • 20121008-204458-omni.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.