"Neštvi mě, Blaženo!“ Dynamika emocí v mezigeneračních vztazích

7ccvjk8423zb1tn-maskova.jpg

Jana Mašková

Jsem průvodcem v osobním rozvoji i kariéře, lektorka a terapeutka. Už téměř 20 let se věnuji práci s lidmi. Pomáhám lidem si hledat svou vlastní cestu - tak, aby prožívali naplněný a spokojený život ve zdraví a životní Více o lektorovi »

9urm0578n0k-mother-1599653-1280.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

CÍL SEMINÁŘE:

Pochopit rozdílnost chování a emočního vyjadřování v mezigeneračních vztazích, pochopit nutkání jiné generace, naučit se bránit manipulaci a naučit se odpouštět. Seminář vysvětluje různé emocionální potřeby v rozdílných fázích věku člověka od dětství do pokročilého stáří, příznaky mezigeneračního strachu.

ZISK:

Seminář je zaměřen na emoce jako zdroj energie a jejich rozdílnou dynamiku v mezigeneračních vztazích (student/učitel, rodič/dítě, nadřízený, kolega, žena/tchýně…). Seminář vás naučí určovat si své hranice, rozeznat manipulativní jednání a účinně se mu bránit. Naučí Vás rozlišovat emoce a předcházet emočnímu přestřelení.

OBSAH:

  • Praktické procvičování schopnosti nabudit sebe a lidi k žádoucím emocím, emoce průběžně měnit, regulovat jejich energii, rozpoznávat je na svém těle a být emočně v rovnováze
  • Naučíte se říkat NE, udržet si svůj názor; nenechat se zatlačit „do kouta“
  • Přiznejme si – jsme spíše tvůrci, záchranáři nebo oběťmi?  Dramatický trojúhelník
  • Nabízí pochopení nutkání jiné generace; procvičuje techniky předcházení konfliktům
  • Učí jít do konfliktu a brát konflikt jako příležitost k růstu, k učení, k cestě k harmonii
  • Jak lze zůstat v rovnováze, nepodléhat útokům a najít vlastní stabilitu a střed
  • Zvládání emočně nekultivovaného jednání v kolektivu i v mezigeneračních rodinných vztazích

Další lektorka: Jitka Ševčíková,MBA (1969)

vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče. Mezi její prestižní klienty patří firmy: Arcelor Mittal, GE Money bank, Hewlett Packard, Ogilvy Action, Partners.V České republice koordinuje vzdělávací platformu Brillant Brain, je součástí projektů Moudrého podnikání žen. Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách, na konferencích, publikuje v médiích a na webu Psychologie.cz. Je spoluautorkou knihy „S láskou i rozumem“ (C-Press 2015) o emoční inteligenci ve výchově.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?