Můj úžasný rok 2019

5sl1du9a5si-ja.jpg

Milana Lukasová

Více jak 12 let se věnuji oblasti řízení lidských zdrojů. Naplňuje mě osobní rozvoj nejen sebe sama, ale velmi ráda pomáhám s rozvojem druhých, ať už v rámci osobního nebo profesního života. Jsem absolventkou koučovacího Více o lektorovi »

4jc0ppa80a7-uzasny.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jakým směrem se vydat v roce 2019? Jaké jsou vaše vize a sny? Čeho chcete dosáhnout nebo co chcete změnit v osobním či profesním životě?
Pojďme se společně zasnít a vytvářet vize, sny i přání pro náš život. Vše následně přeneseme na papír a vytvoříme si vlastní jedinečnou vision board.

Celým workshopem vás bude provázet kouč, který vám pomůže udělat první krok ke tvorbě takového života, jaký si přejete mít.

Vyjasnění si cílů * naladění se na své sny/vize/přání * koncentrace a motivace

Ujasníte si priority a nasměrujete svou pozornost, čas i energii na to, co je pro vás důležité. Začnete do vašeho života přitahovat vhodné příležitosti. Naučíte se propojovat rozum i srdce a aktivně podporovat plnění svých snů. Výsledky dosáhnete ve velmi krátkém čase.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?