Když plánuješ čas, plánuješ život

3elp88rpyapwzos-1d60b6e7-eb05-49b4-b795-05af36640d92.jpeg

Jan Kubrický

Vycházím ze své vlastní zkušenosti a svého pokroku. V roce 2019 jsem byl novopečený tatínek, docela mladý, ale měl jsem špatnou životosprávu. V té době, jsem Více o lektorovi »

3elp88rpyapwzos-1d60b6e7-eb05-49b4-b795-05af36640d92.jpeg

Jan Kubrický

Vycházím ze své vlastní zkušenosti a svého pokroku. V roce 2019 jsem byl novopečený tatínek, docela mladý, ale měl jsem špatnou životosprávu. V té době, jsem Více o lektorovi »

2l73tt5asqtrjuh-8765677e-cbcb-4647-b059-a09232338f40.jpeg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

  1. Termíny jsou možné kdykoliv.

Zase je večer a sedíš v práci nebo nad úkoly, které nestíháš nebo si je nebral jako prioritu a teď sedíš do noci, unavený, zničeny a znechucený stavem, o kterém sis minule říkal, už nikdy?

 

Kolikrát sis řekl, je to naposled?

 

Kolikrát sis řekl, že už to nenecháš dojit do tohoto stavu?

 

Kolikrát ses proklínal, že pořád něco doháníš? 

 

Kolik nocí si objevoval, jen ať splníš termín? 

 

Kolikrát si řekl ano, ale myslel si ne?

 

Kolikrát se cítil vyždímaný z toho, že sedíš do noci nad povinnostmi?

 

Řekl sis to tolikrát, že už by ses měl poučit, ale změna nikde?

 

Si pořad ve stresu, ale řekl sis, že teď už to je opravdu naposled a konečně s tím skoncuješ? 

 

Proč teda pořad opakuješ stejný proces dokola? Jak říká Einstein:,, Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.” Dnes, ale uděláš jednu věc jinak, stačí jedna malá drobnost, která změní tvé další fungování. 

 

Ta maličkost může být to, že budeš přesně vědět co dneska stihneš udělat, že si nachystáš seznam úkolů, které stihneš udělat tento týden, nebo taky to, že si vybereš své životní hodnoty nebo zavedeš nový zdravý návyk

 

Nevíš jak na to?

 

Přečetl si knihy, prošel kurzy, ale nevíš, jak s těmi informacemi dál naložit? Od toho jsem tu já, provedu tě světem timemanagementu, jednoduše a srozumitelně, předám ti můj osobní návod, jak si zorganizovat den, týden. Označit úkoly, které jsou prioritní, a které můžeš zahodit, ale od toho musíš znát své hodnoty. Předám ti můj systém, ale jak kontinuálně pracovat.

 

Toto rozhodnutí, nemohu udělat za tebe. Je naprosto v pořádku, pokud cítíš, že tvé dosavadní fungování je naprosto v pořádku a nehodláš nic měnit. Vše, co děláme nebo neděláme je odraz naší identity, pokud máš ve své identitě dělat věci na poslední chvíli, tak se můžeš snažit sebe víc, ale vůli to nepřekonáš, protože to máš v sobě a je třeba změnit identitu. 

Která cesta se ti líbí víc? Pořád sedět v noci u práce, nebo chceš být v bodě, kdy znáš své hodnoty a znáš svůj osobní plán hry, dle kterého se řídíš. Jestli už nechceš chodit znechucený, zadupaný nebo zlomený z množství povinností, které se pořád budou hromadit.

Napiš mi a já ti pomohu vyřešit tento problém.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.