3elp88rpyapwzos-1d60b6e7-eb05-49b4-b795-05af36640d92.jpeg

Jan Kubrický

Na Naučmese od 26. 6. 2021.

Vycházím ze své vlastní zkušenosti a svého pokroku. V roce 2019 jsem byl novopečený tatínek, docela mladý, ale měl jsem špatnou životosprávu. V té době, jsem měl skvělou kolegyni, která mi ukázala jednoho v Česku známého YouTubera, konkrétně to byl Petr Mára, který propagoval GTD. Ta kniha mi velkým způsobem pomohla a zároveň nastartovala můj dnešní způsob života plánování a zachycování. Od té doby denně čtu, začal jsem se učit německy a zhubl cca 20kg. Mnoho mých známých si všimlo, že na sobě pracuji a jestli bych je nemohl nasměrovat co mají dělat. Pár lidem jsem poradil co a jak a později za mnou přišli, jestli bych nemohl udělat něco pro jejich známe a říkám si proč ne.
No a od února jsem udělal pár přednášek, na toto téma a s některými lidmi jsem stále v kontaktu a bavíme se o tom v čem ji má přednáška pomohla.
Nemám v tomto oboru, žádné bližší vzdělání, ale mám strašnou chuť, předat lidem mou zkušenost a třeba i někomu pomoci, se srovnáním si času a priorit, protože za mě je čas a zdraví to nejcennější co máme.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?