Jak překonat svůj strach a splnit si sen

4bir7cxek8y-db51d485-3dd7-4ece-9e10-fc728cb259d2.jpeg

Zdenka Tomaidesová

Ahoj, jsem Zdenka a specializuji se na vizuální myšlení (sketchnoting- vizuální poznámky, doodle art) a na změny. Sketchnoting mi připadá jako výlet do dětství - zábavný, hravý a učící. Moji srdcovou záležitostí je Více o lektorovi »

4bir7cxek8y-db51d485-3dd7-4ece-9e10-fc728cb259d2.jpeg

Zdenka Tomaidesová

Ahoj, jsem Zdenka a specializuji se na vizuální myšlení (sketchnoting- vizuální poznámky, doodle art) a na změny. Sketchnoting mi připadá jako výlet do dětství - zábavný, hravý a učící. Moji srdcovou záležitostí je Více o lektorovi »

5waqzzvgegx-da4a1b16-ac3f-4562-b566-7e4a973b3be8.jpeg

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

 

Už jste někdy slyšeli spojení „a žili šťastně až do smrti”? Nebo spojení „měli strach a pokud nezemřeli, tak se strachy třesou dodnes”? Nejspíš ne, protože pohádky obvykle končívají šťastným koncem. Tak proč váš život v pohádku neproměnit? Pomůžu Vás nasměřovat.

Strach je největší překážkou pro každého člověka, aby mohl žít lepší život. Vynoří se spousta myšlenek typu …že to nezvládneme a na co si komplikovat život. Ve skutečnosti nic není tak horké, jak to vypadá. Vraťme se k pohádkám:) Využijeme k tomu i jednoduché kresby, které skvěle fungují pro náš mozek. Nakreslíme si společně budoucnost a ti, co to udělají mají 66% šanci uspět - samozřejmě je potřeba i konat.

I pyšná princezna se změnila, aby našla své štěstí u krále Miroslava
Jenže, řeknete si možná. Ony to ty pohádkové postavičky měly mnohem jednodušší. Stačila jim k tomu odvaha, polibek z pravé lásky, kouzla... ale i:

 • Pyšná princezna změnila své pyšné chování, aby našla své štěstí u krále Miroslava.
 • Princ Bajaja posbíral veškerou odvahu, aby sedmihlavé sani setnul hlavy.
 • Hloupý Honza slézl z kamen a vyrazil do světa.
  ... všichni tedy museli vystoupit ze své komfortní zóny. I vy možná potřebujete změnu.

Pohádka o vás a o vaší změně
Společně zapracujeme na vaši vlastní "pohádce". Pohádka o vás a vaší změně.

 • Sbalíte si raneček odhodlání,
 • vyrazíte na cestu sebepoznání,
 • potkáte se s vašimi silnými stránkami a vyženete žábu z pramene vaší sebedůvěry,
 • najdete svůj poklad v podobě kreativity (vizuální mapy, skečnoting a další techniky),
 • useknete hlavu všem vašim strachům,
 • probudíte svého vnitřního obra,
 • osvobodíte se od vašich bloků a omezujících přesvědčení,
 • políbíte vaši změnu.
  .........Gratuluji, váš pohádkový happy end je na spadnutí! Tak se přihlaste a můžeme začít. 

Jakou formou bude výuka probíhat? Přes Skype

Celkový rozsah:         4 hod. Skype setkání  2 x 2 hod. 
Zahájení výuky:         kdykoliv po domluvě i ve večerních hodinách
Studijní materiály:      e-book: Kaizen – chci změnu, sadu otázek na minikoučink

Výhody:
Pracujete z domova či odkudkoliv samostatně, a to po postupných krocích. Dostáváte dobrovolné domácí úkoly a je na Vás, zda je plníte:) U dalšího Skype setkání všechno probereme. Mám za sebou skoro 280 hod. koučování. Získáte tipy na knihy, ale i techniky a cvičení z podcastů, které jsem dělala.  Chcete poznat, jak pracuji a s kým se pustíte do práce? Odebírejte můj Youtube kanál - Jak nastartovat změnu (od typologie, cvičení na posílení sebedůvěry, sketchnotingu a různých kreativních technik - video tipy).

Zkušenosti se Skype výukou?
"Chci vyjádřit Zdeňce obrovské díky za trpělivost i čas, který mi věnovala. Náš koučink/výuka probíhala přes SKYPE. Především proto, že jsem se pohyboval Velkou Británií a Českem, hledal jsem sám sebe a nebyla příležitost k osobním vyučovacím hodinám. Neměl jsem přesný cíl, jak po osobní, tak po pracovní stránce, nevěděl jsem, zda se usadit doma v Česku nebo si zvolit zahraničí za nový domov. Díky "péči", kterou mi Zdeňka věnovala jsem se stabilizoval, srovnal se především v hlavě a že se nám podařilo mě navést na správnou cestu životem po všech stránkách". Viktor Bajer - změna stěhování návrat do ČR 

"Musím Vám moc poděkovat za vaši pomoc. Od chvíle, kdy jsem s Vámi začala řešit svůj problém, jsem získala zcela jiný náhled na věc a naučila jsem se se svou trémou pracovat. Rozhodně nejsem člověk, který by se v přednášení vyžíval, ale začalo mi to dělat radost, protože jsem svůj projev dostala na úroveň, se kterou jsem spokojená a za kterou se již nestydím. Jsem moc ráda, že jsem se obrátila právě na Vás. Již od první chvíle jste měla mou naprostou důvěru. Věděla jsem, že naprosto víte, jak mi pomoci, a že jste v tomto oboru skvělým odborníkem." MUDr. Ivana Musilová - tréma při veřejných vystoupeních

 

 

Víš, že Zdenka vede také tyto kurzy?

Víš, že Zdenka vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

 • 9uja16qm9ko-girl-872149-1280.jpg
 • 1ef09aabhpe-zonapohodli-uprava.jpg
 • 627yb1amj6r-img-2778.jpg
 • 89390n9gi6y-kaizen-ebook.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?