Finanční gramotnost podle duchovních zákonů

228ettni1am-kalman-1.jpg

Kalman Horvát

Svou podstatou jsem rebel.  Proti čemu rebeluji?  Proti neviditelné zdi mezi dobrem a hojností. Vyrůstal jsem v přesvědčení, že existují dva druhy lidí. První Více o lektorovi »

36ij9fzjavn-8vnnnkino2t-finance-penize-tisice-103010-inflace-clone-denik-630.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Proč spousta dobrých a čestných lidí „bojuje“ s penězi? Proč jejich příjmy nerostou, ani když se snaží?

První příčinou je duchovní naivita
Kvůli duchovní naivitě jsem i já měl spoustu problémů. Peníze mi stačily na jednu pytlíkovou polévku denně a hrozily mi exekuce. Situace se začala otáčet, až když jsem pochopil, že peníze mají trochu jinou povahu, než mám já.

Peníze nezajímá morálka a spravedlnost. Proudí i k lidem, kteří lžou a kradou. Poctivost je důležitá hlavně pro nás samotné, ale nečekejme za ni větší peníze. (Moje první iluze praskla)
 

Peníze často nezajímá kvalita. Lidé s menšími profesními dovednostmi nezřídka vydělávají a budou vydělávat víc než vy a víc než já. (Druhá rána)
 

Peníze jsou jako my muži. Bojí se silných a impulzivních emocí a intenzivní vášně. Proudí spíše k lidem s „chladnou“ hlavou a jasnou myslí. (Moje iluze o vášni praskla)
 

Teď už víte nebo tušíte, že za poctivou práci nedostanete vždy poctivou odměnu. Také vidíte, že kvůli nekontrolované vášni a nadšení jste si neuhlídali vlastní hranice a nechávali jste se využívat. Poctivosti ani vášně se nevzdávejte, ale nespoléhejte jenom na ně.

NEMUSÍTE SE HONIT ZA PENĚZI, ABYSTE JICH MĚLI VÍCE

Už víte, čeho se peníze bojí. A chcete vědět, co je skutečně přitahuje? Přitahuje je DŮVĚRA. Jde o to, kdo a proč vám věří. V době karantény mi uvěřily desítky lidí a koupily si ode mě on-line program „Jak se učit pravou hemisférou“. Jedno divadlo v této „nepříznivé“ době získalo od sponzorů několikamilionovou finanční podporu. Skutečnou měnou nejsou peníze, ale DůVĚRA. Ta má pět stupňů. Budeme o nich spolu mluvit.

 

Zvu vás na tříhodinový praktický seminář:

Budeme rozpouštět naši spirituální naivitu.
Zmírníme negativní emoce spojené s penězi.
Podíváme se na váš finanční potenciál.
Řekneme si, jak na ekonomické turbulence.


Vysvětlíme si, jak inteligentně šetřit…
… i jak zvyšovat své příjmy pomocí důvěry.


Každého z vás nasměrujeme na jeho přirozenou cestu hojnosti.
 

Lektor semináře Kalman Horvát: „Neučím vás proto, že bych byl lepší než vy. Učím vás proto, že jsem udělal více chyb a přešlapů.“ Kalman je propagátorem podnikání podle buddhistických principů.


 

 

Cena: 1200 Kč 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.