Divadelní jednohubky

20130201-131832-jana.jpg

Jana Pouchlá

Přivádím na svět myšlenky. Jsem totiž lektorka prezentačních a komunikačních dovedností. Naučím vás nacházet smysl vašich sdělení a způsoby, jak je co nejlépe předat vašim posluchačům. Vím, jak důležitá je formální Více o lektorovi »

20130201-131832-divadelne_jednohubky.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Víkendový kurz herectví a improvizace pro začátečníky a mírně pokročilé

Ochutnejte, jak pestré může herectví být.

Chcete se naučit, jak hrát roli? Láká vás divadlo, ale nemáte dost odvahy nebo zkušeností? Nebo se chcete jen odreagovat při kolektivní tvůrčí aktivitě? V tom případě sáhněte po divadelních jednohubkách.

Čím se budeme zabývat?

    • partnerskou spoluprací — přijímejte a nabízejte
    • realistickým a stylizovaným herectvím — hledáním nových cest divadelního vyjádření
    • stavbou komické situace a komickým herectvím — jak na humor, vtip a pointu
    • hereckou prací s dramatickým textem — jak na scénář

Pro koho je kurz určen?

Baví vás divadlo a chcete ochutnat, jak to vypadá v zákulisní kuchyni? Chcete okusit, jaké to je být hercem? Pak neváhejte a přijďte si s námi dát svou divadelní jednohubku. Pokud si nejste jistí, jestli je tento kurz pro vás, napište nám níže do Dotazů ke kurzu.

Proč jsme jiní?

Neděláme přípravu na přijímací zkoušky na umělecké školy ani touto cestou nezakládáme divadelní soubor. V praktických cvičeních a etudách si vyzkoušíte, jaké přístupy se využívají v amatérském divadle. Připravte se na víkend plný zábavy, spontaneity, ale také vymýšlení koncepcí, režírování, hraní a hraní si.

Co se naučíte?

Absolvování dílny vám dá základní přehled o možnostech amatérského divadla a skrze pravidelnou zpětnou vazbu odhalíte své silné stránky i prostor pro zlepšování svých hereckých a improvizačních dovedností. Hlavně je však dílna zaměřená na uvolnění hereckých stereotypů, odbourání ostychu vystoupit před ostatní a možnost užít si vlastní hereckou akci.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?