Poznej svůj talent a směr, kterým se chceš vydat

20150309-111501-andrea.jpg

Andrea Csirke

Živím se jako kariérový kouč na volné noze. Zároveň vedu semináře z oblasti kariérového a podnikatelského poradenství a workshopy týkající se osobnostního růstu Více o lektorovi »

20150309-111501-andrea.jpg

Andrea Csirke

Živím se jako kariérový kouč na volné noze. Zároveň vedu semináře z oblasti kariérového a podnikatelského poradenství a workshopy týkající se osobnostního růstu Více o lektorovi »

20150504-104005-csirke.jpg
Poradna Praha, I.P.Pavlova 3, Praha 2, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 11 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Co získáte

Na schůzkách se zaměřuji na zodpovězení tří nejdůležitějších otázek kariéry „co“, „proč“ a „kde“, přičemž využívám vedle poradenského rozhovoru strukturované aktivity, které napomáhají v přemýšlení o svém "pracovním já", co potřebuji, co mě baví a motivuje a naopak, co mě brzdí a otravuje. Budete mít možnost pojmenovat si své silné stránky a svůj prostor pro rozvoj. Naučíte se, jak si přizpůsobit práci sobě na míru, tak, aby Vám vyhovovala. Na konzultacích vytvořený akční plán bude Vaším užitečným pomocníkem na cestě k získání větší spokojenosti v práci a pokud hledáte novou práci, poslouží jako podklad při přípravě životopisu a motivačního dopisu.

Více informací o poskytovaném poradenství najdete na mém osobním webu.

Proč právě se mnou

Již od roku 2007 se věnuji práci s lidmi. V posledních třech letech se živím jako kariérový kouč a poradce. Zároveň působím v různých projektech zaměřených na individuální kariérové poradenství a osobnostní rozvoj. Mám několik spokojených klientů a budu ráda, pokud budu moci být podporou i pro Vás.

Před samotným setkáním se domluvíme na jeho hlavním tématu tak, abychom se věnovali právě tomu, co Vás zajimá. Zkrátka bude se dít jen to, co chcete a já udělám vše pro to, abyste si ze setkání odnesli co nejvíce.

Více informací o průběhu spolupráce se dozvíte na mém osobním webu.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.