Čaj o šesté s týmem Naučmese.cz

20150708-191636-16597796040-a6dbe31e32-z.jpg

Naučmese tým

Toto je souhrnný lektorský profil pro tým Naučmese – pořádáme pod ním zejména Naučmese festivaly, Čaje o šesté či Lektorské srazy.  Více o lektorovi »

20150708-191636-16597796040-a6dbe31e32-z.jpg

Naučmese tým

Toto je souhrnný lektorský profil pro tým Naučmese – pořádáme pod ním zejména Naučmese festivaly, Čaje o šesté či Lektorské srazy.  Více o lektorovi »

20150513-141114-caj-naucmese-1.jpg

už jen jeden účastník a kurz se uskuteční

Zbývá 16 míst

Přihlášení účastníci (14)

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 626 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

💻 Tentokrát opět onlajn na Zoomu!

Minulé historicky první setkání na Zoomu bylo mnohem míň divnější než jsme mysleli, že bude! Naopak to bylo příjemné setkání, kdy random rozhazování do seznamovacích dvojic a menších skupin dal všem možnost si dobře popovídat a probrat, co kdo potřebuje. 

Zoom nedávno představil novou možnost – účastníci mohou teď sami přecházet a volit si podmístnost, v které chtějí být. Což je boží, protože se dá připravit hezké setkání, kde každý bude moct opustit diskuzi pár lidí a jít o kousek vedle do jiné místnosti – stejně tak, jak to můžem dělat v parku u pikniku.

Setkání je vhodné pro nové i zkušené lektory a všechny, kdo se rádi učí nové věci a chodí na Naučmese kurzy nebo by se chtěli s projektem seznámit. 

Jak bude setkání probíhat?

Průběh setkání určitě ještě poladíme podle finálního počtu přihlášených.

  1. Na začátku ode mě pár informací o Naučmese v času covidu, co jsme udělali, děláme, chystáme a tak...
  2. Podle počtu lidí se určitým způsobem vzájemně představíme (seznamovací kolečko).
  3. Pak bychom otřevřeli několik podmístností, některé i s konkrétními tématy (já si moc rád vezmu téma přípravy webinářů) a další témata, s kterými kdo přijdete. Ostatní pak mohou mezi místnostmi přecházet, podle toho co je bude bavit.
  4. A v samotném závěru bychom se ještě na chvilku potkali v hlavní místnosti všichni a hezky to zavřeli. Kdo by chtěl zůstat na after-party, tak setkání necháme dále otevřené a může zůstat a bavis se dále. 

Před setkáním vám pošlu video návod, abyste všichni věděli a byli v pohodě s tím, jak se to ovládá – nebojte není to žádná raketová věda a určitě to zvládnete.

Bylo by fajn, abyste se připojili s mikrofónem i kamerou, abychom tomu setkání dali lidštější rozměr.

S rozchozením techniky můžu pomoct, budu na místě už v 17:30 a kdokoliv se může připojit dřív, aby si zkusil jestli se vidíme/slyšíme.

Těším se,
za tým Naucmese.cz 

Adam Marčan

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?