9z2rr1j4v2e-t.jpg

Jana Jarošová

Na Naučmese od 7. 3. 2015, vedl/a kurzy pro 119 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Mou specializací je psychosomatika.  Denně žasnu, jak dokonale s námi naše těla komunikují. Při terapiích terapii učím lidi tuto řeč vnímat a propojovat  signály těla s vědomou myslí.   

25 let pracuji jako jako soukromá  terapeutka TCM, jsem lektorka jógy 2. třídy a systemická koučka. Vidím auru a otvírám ve svých žácích schopnost tohoto vidění v Aura škole ( www.AuraSkola.cz ), nebo při DOPROVÁZENÍ KE ZMĚNĚ (www.JanaJarosova.cz) 

Díky svým vizím, které mi přinášejí podněty a inspiraci dokážu propojit s lehkostí a nadhledem systémy zdánlivě nepropojitelné.  Díky netradičním řešením a zkratkám provokuji při svých přednáškách a kurzech v posluchačích představivost. Miluji zjednodušování a volím přímou cestu k podstatě. Ráda bořím staré a nepotřebné mýty a pravidla.   

Další informace na Facebooku: Jana Jarošová Shiatsu a Jana Jarošová Aura škola.

Upřímně řečeno, neumím si představit že bych právě  teď dělala nějakou jinou, báječnější práci. Nemyslím si, že jsem typický workoholik,  i když občas mne zcela pohltí v pozitivním smyslu slova. Ráda se učím novým věcem, ráda poznávám nové lidi, ráda cestuji. 

Jana Jarošová

Jana

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?