9786400-t.jpg

Jana Jarošová

Na Naučmese od 7.3.2015, vedl/a kurzy pro 108 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

       

     Mou specializací je psychosomatika. Tedy vpisování našich proživších duševních dějů na fyzickém těle. Denně žasnu, jak dokonale s námi naše těla komunikují. V systemické terapii učím lidi tuto řeč vnímat a propojovat  signály těla s vědomou myslí.  Fascinuje mne proces, při kterém s  klienty hledáme cesty a možnosti sebeuzdravení. Rozšiřovat možnosti terapie, ukazovat jiné úhly pohledu na bolest, pomáhat přemýšlet tak, aby se stal život příjemnějším, veselejším, radostným.

 Díky svým vizím, které mi přinášejí podněty a inspiraci dokážu propojit s lehkostí a nadhledem systémy zdánlivě nepropojitelné.  Díky netradičním řešením a zkratkám provokuji při svých přednáškách a kurzech v posluchačích představivost. Miluji zjednodušování a volím přímou cestu k podstatě. Povedu Vás od myšlení k prožitku. S vášní a hravou lehkostí spolu zboříme staré a nepotřebné mýty a pravidla.   To  Vám poskytne velice široký prostor pro hledání nestandartních a netypických pohledů, cest a jejich řešení nejen v osobním, ale i v běžném životě.

    Mám za sebou  20 let praxe jako terapeutka TCM, jsem lektorka jógy 2. třídy a systemická koučka. Vidím auru a otvírám ve svých žácích schopnost tohoto vidění v Aura škole (www.JanaJarosova.cz) Své obchodní partnery tak prokouknou ještě než dosednou. Pomocí diagnostiky mohou své rodině pomoci předcházet nemocem. Jejich sebevědomí zesílí a snáze tak nacházejí svouji životní cestu.

Další informace jsou zde: www.shiatsuterapeutka.cz, www.JanaJarosova.cz. A nebo na Facebooku: Jana Jarošová Shiatsu a Jana Jarošová Předávání.

  Upřímně řečeno, neumím si představit že bych právě  teď dělala nějakou jinou, báječnější práci. Nemyslím si, že jsem typický workoholik,  i když občas mne zcela pohltí v pozitivním smyslu slova. Ráda se učím novým věcem, ráda poznávám nové lidi. 

  Jsem moc ráda, že mohu svou troškou přispět do  projektu Naučmese.cz , protože i já se snažím celý život poznávat nové a učit se novým věcem. Těším se na vás va svých přednáškách a seminářích.

Jana Jarošová

Jana

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (2):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.