9yote3imzg6-ahr-8430.jpg

Lucie Aisha Jizerská

Na Naučmese od 29. 12. 2014, vedl/a kurzy pro 17 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Jmenuji se Lucie Aisha Jizerská, jsem psychosomatická koučka, průvodkyně na cestě k sobě dle přístupu Gábora Matého, lektorka osobního rozvoje, facilitátorka ženských kruhů a krizová interventka. Baví mě poznávat sebe samu, zákonitosti a principy fungující v lidském těle, psychice a světě kolem nás. Ráda propojuji světy, hledám podobnosti a efektivní řešení.

Miluji POHYB ve všech jeho podobách: pohyb aktivní ve smyslu sportu, pohyb energie, který vnímám ve svém těle nebo v těle klientů při masáži, pohyb jako cestu životem, která spočívá v neustálém učení se novým věcem, opouštění stereotypů a starých přesvědčení, přijímání výzev.

Co podnítilo můj zájem o chodidlo? Jednak chodidla sama – v botách jim bylo stále víc ouzko a toužila po větší volnosti, možnosti chodit jen tak naboso a zkoušet větší rozsah pohybu, než umožňuje běžná bota. A jednak mí klienti – přicházejí za mnou s nejrůznějšími problémy, ale velmi často mají jedno společné: nefungují jim chodidla. Když píšu nefungují, myslím tím, že je mají zatuhlá, oslabená, mnohdy zdeformovaná. Někdy je i bolí. A vůbec netuší, že důvodem je právě to, že svá chodidla vůbec nepoužívají. Bohužel to nevědí ani někteří specialisté – chirurgové, ortopedi, na rehabilitacích…. A tak jsem je začala učit, jak se o chodidla starat – protahovat je, masírovat, zcitlivovat, cvičit s nimi. A tak nějak vznikl i tento kurz.

Zajímavé informace o chodidlech si můžete přečíst i na mém blogu. 

 

 

Lucie

Přihlášený na kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.