Jak se naladit na různorodost lidí při komunikaci

912ikm320gpwvxr-foto-hanahola-2021.jpeg

Hana Holá

Pomáhám ženám i mužům harmonizovat vztahy s druhými i se sebou. Provázím především ženy k znovuobjevení, rozvinutí a ukotvení jejich sebedůvěry a síly pomocí Více o lektorovi »

2878700-pips.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 77 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Nevím, zda a kdy tento kurz zopakuji. Vím ale, že se tomuto tématu budu věnovat ve své facebookové skupině v září (2019): Komunikace v klidu a s nadhledem - osobní rozvoj.

Nechápeš, proč někdy někoho nechápeš? Komunikace s některými lidmi Tě vyčerpává a rozčiluje? Potřebuješ umět lépe pochopit a komunikovat se svým partnerem, tchýní, kolegou, nadřízeným nebo zákazníkem?

V rámci firemního školení jsem se seznámila s jednoduchou komunikační typologií, kterou jsem následně úspěšně používala při komunikaci se svým nadřízeným, podřízenými, kolegy, partnerem...

Účastnice mého kurzu Andrea ráda používá typologii při komunikaci se zákazníky a chlubí se, co se jí díky mému kurzu podařilo. :-)

O ČEM TO BUDE:

Na kurzu se seznámíš se 4 základními typy, které budeš schopný rozeznat, aniž bys lidem dával vyplnit test :-). Vycházím z typologie, která rozlišuje lidi podle toho, jak jsou vstřícní/ otevření a dále podle toho, jak jsou schopní se prosadit.

Zjistíš, jaký typ jsi Ty sám (někdo je čistý typ, někdo kombinace).

Dozvíš se:

  • co který typ očekává a co potřebuje slyšet,
  • co na něj funguje a co ho naopak naštve,
  • jak funguje v práci,
  • proč se chová tak, jak se chová.

Pochopíš, proč Tě některé typy vytáčí, a zároveň, proč někdo reaguje nepřiměřeně na Tebe.

 

JAK KURZ PROBÍHÁ:

Všechny kurzy, které realizuji, dělám co nejvíce interaktivně a prakticky. Budu vás zapojovat do diskuze a budete pracovat ve skupinkách. Můžete se těšit na cvičení, na kterých si budeme ověřovat, že jste téma dobře pochopili. Bude prostor pro diskuze o konkrétních situacích, do kterých se dostáváte.

Před kurzem vám pošlu link na stručný dotazník, který mi pomůže lépe zacílit kurz podle aktuálního složení a očekávání účastníků. Budu ráda, když mi před kurzem pošlete konkrétní situace, které řešíte.

Kurz je zaměřen na všechny úhly pohledu: jak pracovní (zákazníci, nadřízený, podřízený, kolegové), tak osobní (rodina, přátelé).

Součástí kurzu je i 30 minut koučování (lze po telefonu, skypu či osobně), kde se můžeme podívat na konkrétní situaci, která je pro vás náročná.

Doprovodné fotky

  • 3927300-typologie-zakladni-charakteristika.jpg
  • 2986740-typologie-prace-chybne.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.