55ggrwxkkrkdr5h-3pn4estcddg5u69-picture.jpg

Andrea Dolezalova

Na Naučmese od 18. 1. 2018, vedl/a kurzy pro 2 účastníky. Navštívil/a 19 kurzů.

Specializuji se na obličejovou jógu. Učím Vás, jak pravidelným cvičením a masáží obličeje dosáhnete viditelného omlazení obličeje a krku.

Miluji pohyb a snažím se hledat nejjednodušší řešení. Mé životní moto je „Když ti něco vadí, tak to změň.“. Díky této kombinaci a mým prvním vráskám jsem se dostala k obličejové józe.

Letos jsem si udělala lektorskou certifikaci u Zuzky Ondrisové. Vedu menší skupinky žen, abych se mohla každé z Vás věnovat. 

Naučíte se nejen cviky s masáží, ale i Vás namotivuji k pravidelnému cvičení. Uděláte si ze cvičení návyk a tím dosáhnete rychleji výsledků.

Pro mě není cvičení obličejové jógy jen oddalování stárnutí. Je to podpora přirozeného fungování těla. Zdravé tělo, o které pečujeme, stárne pomaleji a rychleji regeneruje. Odměna za péči je nejen lepší vzhled, ale s tím i spojené sebevědomí.

Dnešní doba nám dává možnosti být dlouho vitální, zdraví a spokojení. Je to jen na nás, jestli svým chováním ty možnosti využijeme či ne. 

Ráda ukážu i Vám jak na to. Věřím, že společně strávené 3 hodinky budou pro Vás příjemně strávený čas. A výsledky budou stát za to :)

Pokud jsem Vás zaujala, můžete se mrknout na můj blog → ZDE.

Těším se na setkání
Andrea

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.