26d54v12juwib8u-profilovkanaucmese.jpg

Andrea Doležalová

Na Naučmese od 18. 1. 2018. Navštívil/a 15 kurzů.

Specializuji se na obličejovou jógu. Učím, jak pravidelným cvičením a masáží obličeje dosáhnout viditelného omlazení obličeje a krku.

Miluji pohyb a snažím se hledat nejjednodušší řešení. Mé životní moto je „Když ti něco vadí, tak to změň.“. Díky této kombinaci a mým prvním vráskám jsem se dostala k obličejové józe.

Letos jsem si udělala lektorskou certifikaci u Zuzky Ondrisové. Vedu menší skupinky žen, abych se mohla každé věnovat. Vypilovat techniku a předat všechny potřebné znalosti.

Můj cíl je nejen vás naučit cviky s masáží, ale i vás namotivovat k pravidelnému cvičení. Díky kterému dosáhnete vysněných výsledků. 

Pro mě není cvičení obličejové jógy jen oddalování stárnutí. Je to podpora přirozeného fungování těla. Zdravé tělo, o které pečujeme, stárne pomaleji a rychleji regeneruje. Odměna za péči je nejen lepší vzhled, ale s tím i spojené sebevědomí.

Dnešní doba nám dává možnosti být dlouho vitální, zdraví a spokojení. Je to jen na nás, jestli svým chováním ty možnosti využijeme či ne. 

Ráda vám ukážu jak na to. Věřím, že společně strávené 3 hodinky budou pro nás všechny příjemně strávený čas. A výsledky budou stát za to :)

Pokud jsem vás zaujala, můžete se mrknout na můj čertvý blog → ZDE. Kde budou postupně přibývat příspěvky týkající se nejen obličejové jógy, ale i životního stylu a zdraví.

Těším se na setkání
Andrea

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?