Miniaturní domečky a svícen domečky ze dřeva

9u1fzrdejsk-dsc-0440.jpg

Zuzana Kostuňová

Miluji přírodu, kterou ráda jenom tak pozoruji. Již od dětsví mám vztah ke kamínkům, provázejí mě celý život. Jako malá jsem je sbírala a prodávala jako malá Více o lektorovi »

3lmxyr2rs6s-thumbnail-3.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Přijďte si vyrobit krásný kouzelný miniaturní domeček podle vašich představ nebo svícen s miniaturními domečky ze dřeva. Inspirovala jsem se domečky z naplaveného dřeva. Jsou to krásné dekorace,  které vám zpestří a zpříjemní domov nebo můžete vyrobit dáreček pro blízkou osobu. Na workshopu se zrelaxujete a odpočinete.


Vše bude pro vás připraveno. Různé tvary a rozměry domečků, různé tvary podstavců, barevná škála akrylových barev a potřeby ke tvoření. Nejprve vyberete dřevo a domečky, které se vám líbí. Domečky si nejdříve sestavíme nanečisto a připravíme si všechny miniatúrní doplňky - ploty, vyvěšené prádlo, loďky, kolo, stromečky, vše podle vaší fantazie. Pak vše můžeme pomalovat akrylovými barvami a poslední krok bude lepení domečků a doplňků tavící pistolí. Domečky na fotkách mají rozměry: domek svícen 20x12 cm a výška 17 cm. Domek přímořský 21x10 cm a výška 15 cm. Vezměte si připadně sebou nějakou dekoraci kterou byjste chtěli zpestřit domečky.


V ceně kurzu je materiál na 1 kus miniaturního domečků. Po dohodě vám mohu zabalit sadu dřevěný podstavec a domečky sebou domů +150 kč. K dispozici je čaj, voda a káva. Kurz je určen pro dospělé a děti.

 

Obsah workshopů:

  • strávíte příjemný a kreativní večer,
  • pestrý výběr domečků a podstavců ze dřeva a materiálů,
  • poradím vám s tvorbou,
  • odnesete si domů vlastní výrobek,
  • kurzy probíhají v příjemném prostředí.

Těším se na vás!

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.