Malováním mandal k poznání sebe

4midyayhuihds9n-105429252-1879707438838323-4512824311514023300-n.jpeg

Helena McAlorum

Změna v našem životě začíná nejdřív změnou v každém z nás. Profesně mě dlouholetá práce v korporátním prostředí přestala přinášet vnitřní uspokojení. Cítila Více o lektorovi »

4nq6w8zeavo-img-6061.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 80 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Komu je určen

Kurz je určen pro všechny věkové kategorie, seniory i maminky s dětmi. Pro ty, kdo mají rádi kreativitu. Ale také je určen těm, kteří chtějí probudit svojí kreativitu a napojit se sami na sebe. V každém člověku je tvůrčí potenciál. Pojďme jej společně nalézt a rozvíjet, obohatíme tak náš život o nový rozměr.

Pokud chcete přijít se svým dítětem, cena za dítě je 450 Kč  - stačí pro něj vyplnit samostatnou přihlášku, ve které zadáte slevový kód dítě.

Cíle kurzu (co se naučíte)

Dopřejte si čas sami pro sebe, na poznání a odhalení svých skrytých zdrojů.

Chápání kreativity bývá často zjednodušováno na malování a keramiku. Namísto toho můžeme kreativitu vnímat jako přirozenou sílu, kterou máme všichni k dispozici a můžeme ji projevit jak v umění, tak ve svých zájmech, v podnikání, v práci, ve vztazích.

Všichni můžeme být kreativní – jen někteří nemají velkou potřebu tvořit a někteří mají kreativitu zablokovanou.

Metody

Malování mandal tečkovou metodou, akrylovými barvami na plátno o rozměru 30x30 cm

Výstup

Získáte více radosti ze života, více volnosti, možná nové zájmy, možná stvoříte něco, co jste dlouho chtěli. Možná stvoříte něco, o čem jste nevěděli, že chcete.
Učíme se objevovat tvořivou sílu, kterou všichni v sobě máme a nasměrovat ji do svého života.
Na tomto kurzu více zjistíte, kdo jste. Co vás brzdí, co vás poznává. Najdete své vlastní možnosti projevy kreativity, neb kreativita není jen umění. Je to síla, která prostupuje váš život a buď ji v sobě dusíte nebo ji v sobě vyživujete a ona pak vyživuje vás.

Motto: Harmonii nehledej ale vytvoř !!!

Kdo neví co je to mandala:

Mandala je kruh, který symbolizuje nekonečnost života a jeho proměn.Mandaly jsou harmonizující obrázky, díky kterým můžeme vyjádřit svoje pocity, náladu a duševní stav. Pomocí barev a fantazie můžeme do mandal promítnout svoje přání, radost, lásku, ale i smutek a nervozitu. Toto malování není jen pouhou relaxací barvičkami, ale poskytne nám mnohem více: zklidnění, získání energie, podpoření sebeúcty, relaxaci, spuštění vnitřních léčivých procesů, uvolnění negativních bloků a pomáhá najít naši vnitřní harmonii.

 

Co sebou:

Na kurz si prosím vezměte starší oblečení nebo zástěru. Na místě bude k pití voda a čaj a v restauraci si můžete objednat jídlo a jiné pití.

Doprovodné fotky

  • 1ubfs2yrfiw-img-6061.jpg
  • 59jw1jigdxd-img-6055.jpg
  • 3mpuvfki877-img-0486.jpg
  • 472ft9ywifd-gentle-touch-40x40.jpg
  • 7rja4xp61ls-flowering-meadow-30x30.jpg
  • 3shv4v1hmw5ndab-20211016-144552.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.