20150618-085113-moje-fotka.jpg

Veronika Slavíková

Na Naučmese od 18. 6. 2015, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 2 kurzy.

Jsem zahradní architektka s pětiletou praxí v oboru a autorizací ČKA. Během let jsem se setkala s projekty všech druhů a velikostí, od minizahrady v truhlíku přes rodinné a školní zahrady až po úpravy ploch kolem továrních hal. Velmi mne baví mluvit s lidmi o jejich zahradách, řešit jejich každodenní problémy a ukazovat jim nové pohledy na věc.

Jsem přesvědčena o tom, že vztah k zahradě se buduje především vlastní prací a zájmem. Ten, kdo si ji nechá navrhnout, založit a udržovat zahradnickou firmou se o mnoho dobrého a zásadního ochuzuje. Je to jako svěřit své dítě chůvě a vidět je jen pár minut před usnutím. Proto chci tímto kurzem podpořit lidi, kteří sice nemají žádné zahradnické vzdělání, ale zato velkou touhu svou zahradu pořádně pochopit, prožít a milovat. 

Od roku 2014 také vyučuji "Dějiny zahradní architektury" na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Snažím se studentům předat nejen přehled o historickém vývoji zahradního umění, o různých přístupech a stylech, ale hlavně schopnost přemýšlet o zahradách a krajině v souvislostech. To samé bych chtěla předat i účastníkům kurzu "Garden coaching".

Veronika

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.