MailChimp - e-maily nečtou opice

9951420-romanlitmus.jpg

Roman Lelek

MailChimp je moje vášeň. V srpnu 2013 jsem se konečně rozhodl odejít z korporátního světa a vydal se na cestu vstříc lepším zítřkům na volné noze. Chtěl jsem Více o lektorovi »

4790420-mastering-mailchimp-large.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 41 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Zajímá Tě, kdo je ta opička v pošťáckém oblečku? A co všechno dokáže? Opička se jmenuje Fredie a je maskotem jednoho z nejkomplexnějších nástrojů pro e-mailový marketing MailChimp.

Přijďte si popovídat ke mně na kurz o tom, v čem spočívají výhody MailChimpu, co všechno vlastně umí, a jak ho správně používat pro vaše podnikání. MailChimp totiž není jen o posílání e-mailů, ale i o tvorbě hodnotného obsahu.

Na co se můžeš těšit:

Praktické ukázce, která začíná integrací Mailchimpu s ostatními službami (Google Drive, Analytics, Facebook apod.). Ukážeme si názorně propojení s Facebookem. Další část se bude týkat 3 klíčů k úspěchu - seznamu kontaktů (jak ho vytvořit, naplnit a rozdělovat), kampaně (jejich typy, základní nastavení, design) a reportu výsledků (kolik kontaktů otevřelo, kliklo atd.)

Během kurzu bude dostatek místa pro dotazy.

Proč to dělat složitě, když to jde s MailChimpem jednoduše? Nevěříš? Přijď a uvidíš. 

P.S. Banány nosit nemusíš a neboj se, hlava Tě taky nebude bolet, MailChimp je jen virtuální opička :)

Těším se na Tebe!

MailChimp

MailChimp je online služba, která umožňuje nejen news­let­tery poho­dlně ode­sí­lat, pro­fe­si­o­nálně navrh­ovat, sdí­let je na soci­álních sítích, ale také sle­dovat jejich úspěšnost otevírání a proklikávání. Jedná se o skvělý komplexní mar­ke­tingový nástroj, který umožňuje pro­pa­go­vat svoje služby, produkty, události nebo novinky z blogu

MailChimp je ideálním nástrojem k udržení pozornosti cílové skupiny pro neziskovky, e-shopy, infomarketéry nebo blogery. Pojďme ho spolu vyzkoušet.

 

TENTO KURZ NENÍ URČEN PRO FIRMY

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.