MailChimp - e-maily nečtou opice

9951420-romanlitmus.jpg

Roman Lelek

MailChimp je moje vášeň. V srpnu 2013 jsem se konečně rozhodl odejít z korporátního světa a vydal se na cestu vstříc lepším zítřkům na volné noze. Chtěl jsem Více o lektorovi »

9951420-romanlitmus.jpg

Roman Lelek

MailChimp je moje vášeň. V srpnu 2013 jsem se konečně rozhodl odejít z korporátního světa a vydal se na cestu vstříc lepším zítřkům na volné noze. Chtěl jsem Více o lektorovi »

4790420-mastering-mailchimp-large.jpeg
V kavárně, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili (13)

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 30 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Zajímá Tě, kdo je ta opička v pošťáckém oblečku? A co všechno dokáže? Opička se jmenuje Fredie a je maskotem jednoho z nejkomplexnějších nástrojů pro e-mailový marketing MailChimp.

Přijďte si popovídat ke mně na kurz o tom, v čem spočívají výhody MailChimpu, co všechno vlastně umí, a jak ho správně používat pro vaše podnikání. MailChimp totiž není jen o posílání e-mailů, ale i o tvorbě hodnotného obsahu.

Na co se můžeš těšit:

Praktické ukázce, která začíná integrací Mailchimpu s ostatními službami (Google Drive, Analytics, Facebook apod.). Ukážeme si názorně propojení s Facebookem. Další část se bude týkat 3 klíčů k úspěchu - seznamu kontaktů (jak ho vytvořit, naplnit a rozdělovat), kampaně (jejich typy, základní nastavení, design) a reportu výsledků (kolik kontaktů otevřelo, kliklo atd.)

Během kurzu bude dostatek místa pro dotazy.

Proč to dělat složitě, když to jde s MailChimpem jednoduše? Nevěříš? Přijď a uvidíš. 

P.S. Banány nosit nemusíš a neboj se, hlava Tě taky nebude bolet, MailChimp je jen virtuální opička :)

Těším se na Tebe!

MailChimp

MailChimp je online služba, která umožňuje nejen news­let­tery poho­dlně ode­sí­lat, pro­fe­si­o­nálně navrh­ovat, sdí­let je na soci­álních sítích, ale také sle­dovat jejich úspěšnost otevírání a proklikávání. Jedná se o skvělý komplexní mar­ke­tingový nástroj, který umožňuje pro­pa­go­vat svoje služby, produkty, události nebo novinky z blogu

MailChimp je ideálním nástrojem k udržení pozornosti cílové skupiny pro neziskovky, e-shopy, infomarketéry nebo blogery. Pojďme ho spolu vyzkoušet.

 

TENTO KURZ NENÍ URČEN PRO FIRMY

Víš, že Roman vede také tyto kurzy?

Víš, že Roman vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.