2i4pxrl8coqh8yt-radka-korenarka-l-16-of-49.jpg

Radka Balcarová

Na Naučmese od 28. 7. 2016, vedl/a kurzy pro 189 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Ahoj, jsem Radka Kořenářka a sedmým rokem se zabývám výrobou domácí přírodní kosmetiky. Mou ideou je šířit jednoduché a eco-friendly recepty podobným nadšencům. Prostě, aby si každý, kdo má chuť a chvilku času, dokázal doma namíchat základní pomocníky v péči o tělo (a duši), mohl si zvolit ingredience a oblíbenou vůni.

Začala jsem nejdříve s přírodními antiperspiranty, protože jsem hledala nějakou variantu bez hliníkových solí. Našla jsem recept, umíchala, a ono to fungovalo. A i mé okolí si je brzy oblíbilo. Pak následovaly krémy na ruce, zubní pasty a další.

V současnosti dálkově studuju přírodní kosmetiku podle principu Slow a aromaterapii  na Institutu E.S.B. Aromaterapia integrada v Barceloně.

Miluju přírodu, snažím se postupně o less waste a minimalismus :) Nejvíc mě baví čtení, výlety, koukání do ohně a pohoda :) Poslední rok se věnuju kváskovému pečení chleba, baget, focaccia..

Na webu jaktak.cz můžete najít některé mé články s recepty - třeba návod na bělící zubní prášek, bylinné extakty či oleje, kopřivový med nebo čokoládový fondant :p

Záznam z Dobrého rána na ČT - Bylinná mast, pleťový olej, deo ve spreji

 

Radka

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?