9ttrfczlzt3-foto.jpeg

Lenka Kocmoudova

Na Naučmese od 3. 2. 2018, vedl/a kurzy pro 5 účastníků. Navštívil/a 9 kurzů.

Ráda dělám věci jinak než ostatní, ideálně úplně jinak, a navíc dost často v jiném pořadí, než se běžně očekává. Spousta lidí nejprve vystuduje a až poté pracuje, já se rozhodla nejdříve pracovat a o tom, co bych chtěla studovat, jsem přemýšlela až později.

Obrovská zvědavost a životní zkušenosti mě přivedly ke zkoumání a zjišťování, proč spolu lidé komunikují tak, jak komunikují a co je k tomu žene. O osobní rozvoj, a především mezilidskou komunikaci se zajímám několik let. Za ten čas jsem přečetla stovky knih a navštívila desítky kurzů.

Ráda si s lidmi vyměňuji poznatky, jak spolu komunikovat, jak se umět prosadit, a hlavně jak se u toho všeho navzájem nezabít. Ještě raději ale sdílím s ostatními to, co se mi za tu dobu osvědčilo a co mi funguje.

Náš čas je vzácný a energie omezená, tak proč jimi plýtvat na boje, konflikty bez rozumných výsledků a vítězů? Můžeme se místo toho věnovat čemukoli jinému. Pojďte zjistit, jak to dělám já a co mi dává v komunikaci smysl praktikovat tak, aby to mohlo skončit win-win. Proto vás ráda seznámím s jednoduchými principy Nenásilné komunikace.

Lenka

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.