Životní koučink - vydejme se společně na cestu vašeho rozvoje

5yakggwa08k-top3b.jpg

Tomáš Rygl

Jsem koučem, ale také lektorem na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Každý den se potkávám s mnoha nadějnými mladými lidmi, kteří potřebují ve svém životě Více o lektorovi »

5yakggwa08k-top3b.jpg

Tomáš Rygl

Jsem koučem, ale také lektorem na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Každý den se potkávám s mnoha nadějnými mladými lidmi, kteří potřebují ve svém životě Více o lektorovi »

8ntt1l65xmt-zivotni-koucink-rygl.jpg
Štefánikova 2431/2431, 760 01 Zlín, Zlín (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 27 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Proč životní koučink?

Cílem životního kouče je objevit váš skrytý potenciál, který zásadně pomůže vašemu rozvoji. Díky tomu se posléze probudí vaše vlastní výzvy a vy zjistíte, že se umíte posunout kupředu daleko rychleji, než jste si kdy mysleli.

Společně objevíme, co je pro vás v životě důležité, ale také co vás blokuje a brzdí. Dohromady naformulujeme vaše cíle do menších a lépe zvládnutelných částí tak, aby byly lépe uchopitelné, reálné a především dosažitelné. Přijdeme na to, co je na vašem cíli lákavé a jak je možné ho dosáhnout co nejefektivnější cestou.

Jsem přesvědčen o tom, že každý z nás je jedinečný a má v sobě všechny zdroje na to, aby svůj potenciál využil na maximum a v životě dokázal to, co si přeje. Při naší spolupráci vás budu povzbuzovat a motivovat. Věřím, že společně to zvládneme.

Co se bude na kurzu dít?

Podíváte se na svůj život s nadhledem a větší lehkostí. Na tomto kurzu se řeší vaše aktuální životní situace. Tedy individuální zhodnocení všeho pro vás důležitého (práce, vztahů, financí atd.). Následně se zamyslíte, jak by se vám to v jaké oblasti vlastně líbilo. Pokračujeme vymezením smysluplných a dosažitelných cílů u kterých si definujeme postupné kroky tak, aby vše proběhlo a vy jste se mohli posunout tam, kam si přejete. Bez stresu, starostí a s chutí.

Co získáte?

  • posunete se kupředu
  • uvědomíte si své priority
  • získáte nadhled

Pro koho je životní koučink?

Pro každého, kdo cítí, že má navíc a chce objevit své zdroje k naplnění svého života.

Co s sebou?

  • psací potřeby
  • úsměv, pokud není, vytvoříme

O mně

Jsem koučem, lektorem a přednášejícím na vysoké škole Newton College. Každodenně se potkávám s mnoha nadějnými mladými lidmi, kteří potřebují ve svém životě nasměrovat. Nepopsatelný pocit je, když mi tito lidé při naší spolupráci spokojeně a s úsměvem děkují. Ze všeho nejlepší ale je, že si všechny odpovědi našli v sobě.

Veškerá hodnocení kurzu zde.

Doprovodné fotky

  • 1vz4r1bgnyj-20180607-192134.jpg
  • 142s3k29rlm-20180502-222215.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.