92b5nsvh1dfkvpu-snimek-obrazovky-2023-10-26-v-9-32-27.jpg

Tomáš Rygl

Na Naučmese od 16. 3. 2018, vedl/a kurzy pro 79 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Mám za sebou více než 8 let přednášení a vedení kurzů na vysokých školách a ve firmách. Jsem také kouč s dvěmi ročními výcviky a stále se s nadšením vzdělávám v oblasti psychologie a psychoterapie. Navíc jsem absolvoval tři 8týdenní tréninky v oblasti mindfulness.

Co je mým cílem?

Pomáhám lidem plnit si své sny a dosahovat vytyčené cíle. Ale také dělat sobě i ostatním spokojenější dny.

Aktivně přidávám články, citáty a obsah na:

WEB: TomasRygl.cz

Facebook: Každý den naplno

Instagram: Každý den naplno

WEB 2: ZaVuniLevandule.cz

Co o mě říkají ostatní?

Jsem moc ráda, že jsem mohla využít možnosti koučovacího rozhovoru s Tomem. Přišla jsem s tématem, které ve mě vytvářelo obrovskou nechuť, zacyklení a další přidružené pocity. S velkým překvapením jsem odcházela s nadšením a zjištěním, že mám spoustu možností, a že už jsem dokonce dávno na cestě ke svému cíli a ne teprv na začátku, jak jsem původně myslela. Dokonce jsem se začala na jednotlivé kroky, které mě čekají, těšit, což byl asi nejkrásnější zážitek. Rozhovor byl přirozený, příjemný. Tom mi věnoval veškerou pozornost a naslouchal s opravdovým zájmem. Nesu v sobě stále hezkou vzpomínku, že nejdůležitějším člověkem jsem v tu chvíli byla já. Děkuju Ti! - Pája Šiková - Koučování

Občas má člověk ve svém životě spoustu myšlenek a miliony nápadů, ale kvůli zmatku v hlavě není schopný vykročit k nim správnou nohou. Tom je člověk, který si tu svou cestu našel a díky tomu, co umí, ji pomáhá najít i ostatním. A daří se mu to skvěle!
Workshop hledání osobní vize Vám pomůže si nejen uspořádat myšlenky, ale i uvědomit si schopnosti, které máte a do teď jste na ně možná ještě nedošli.
Díky!!! - Dominika Sokolová

Kurz pro mne znamenal se pozastavit sám nad sebou. K mému velkému překvapení tzn. mé pracovní náplni, nastavení životních priorit a osobnímu životu, mne velmi překvapily výsledky, které průběžná tvorba mé osobní vize přinášela a ve výsledku přinesla. Uvědomil jsem si, jak je pro mne důležitá rodina oproti mému očekávání zaměření se na pracovní výkony a kariéru vůbec. - Jiří Hort

A mnohé další reference zde.

Tomáš

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.