Zažijte Kanadu - Working Holiday víza do Kanady

20131012-082048-mr.jpg

Martin Rosulek

Podnikám na volné noze a miluju dlouhodobé cestování. Prožívám digitální nomádství v praxi a rád si povídám s lidmi podobného smýšlení. Po dokončení právnické Více o lektorovi »

20131012-082048-mr.jpg

Martin Rosulek

Podnikám na volné noze a miluju dlouhodobé cestování. Prožívám digitální nomádství v praxi a rád si povídám s lidmi podobného smýšlení. Po dokončení právnické Více o lektorovi »

20140630-045220-img-2951.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Tento termín již obsazen.

Working Holiday víza - Pracovní prázdniny - Zažijte Kanadu

Největší problém je, že informace o tom, jak se dostat do Kanady, jak získat pracovní víza (Pracovní prázdniny, Zažijte Kanadu, Working Holiday víze), jak rychle najít práci, ubytování a kam cestovat, nenajdete na jedné stránce přehledně uspořádané.

Existují oficiální stránky ministerstev, jejichž informace jsou ale poměrně složitě podané a často se v nich člověk, který žádá o víza ztrácí. Proto vznikly agentury, které Vás sice provedou celý procesem a pomohou Vám s žádostmi, prací i bydlením, ale za to vše jste nuceni zaplatit nemalé peníze. Proto si uchazeči založili nejrůznější blogy, fora a facebookovské stránky. Zde sdílí načerpané zkušenosti, ptají se kolegů a hledají odpovědi. Problém je ale ten, že takovéto informace jsou zpětně těžko dohledatelné, jsou nepřehledné a ne vždy garantují správnost (pravdivost).

Zažijte Kanadu

Kurz Jak do Kanady si bere za cíl provést účastníky procesem vízové žádosti Zažijte Kanadu (pracovní víza - Working Holiday Kanada) a poskytnout cenné předodletové informace. Součástí jsou také informace popříletové orientace.

Kurz bude probíhat online po Skypu, protože jsem stále v Kanadě :-) Máte jistotu, že předávané zkušenosti jsou skutečně nasbírané a není to jen sesbírané info z webů, atp.

Blogové články o Zažijte Kanadu

Pokud máš raději psané slovo, pak mrkni na můj blogový článek Jak do Kanady.

Uvažovali jsme, že s přítelkyní poplujeme lodí, nakonec jsme letěli za necelých 15 tisíc. Máme nejlevnější bydlení (couchsurfing), neplatíme nájem už 2. měsíc. Práci jsme získali po 3 dnech v Kanadě. Za první měsíc jsme procestovali přes 2 tisíce kilometrů a utratili 250 CAD na osobu. Jak jsme to udělali?

Přihlaš se na kurz a dozvíš se všechny zákulisní informace :-)

Video-Zážitky z Kanady

 

Více informací: Jak do Kanady a Zažijte Kanadu

Založili stránku, která se oerintuje na poskytování informací pro zájemce o pracovní víza do Kanady, speciálně na program Zažijte Kanadu. Aktuální informace najdete na JakDoKanady.cz

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.