20131012-082048-mr.jpg

Martin Rosulek

Na Naučmese od 6. 10. 2013, vedl/a kurzy pro 108 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Podnikám na volné noze a miluju dlouhodobé cestování. Prožívám digitální nomádství v praxi a rád si povídám s lidmi podobného smýšlení.

Po dokončení právnické fakulty v Brně jsem se rozhodl jít cestou podnikání a cestování, tzv. digitálního nomádství. Jedním z nejaktivnějších projektů je portál pro digitální nomády.

Věnuji se online marketingu, a to především obsahovému marketingu. Stavím webové stránky ve wordpressu a následně buduji obsah se zaměřením na SEO. Klientům pomáhám s tvorbou kvalitního obsahu včetně podcastů a videí.

Ve vlastních projektech se soustředím především na affiliate marketing.

Co konkrétně teď dělám?

 

Píšu knihu Digitální nomád.

Rozvíjím web Jak do Kanady

Finančně se vzdělávám a investuji. Peníze musí pracovat pro peníze. Více v blog příspěvku Finance a já.

Já a cestování 

Strávil jsem téměř rok v Austrálii a z našetřeným peněz cestovat 2 měsíce po Jihovýchodní Asii (Thajsko, Kambodža, Vietnam, Laos).

Následoval rok na working holiday v Kanadě. Dále 5 měsíců v Centrální Americe a na severu Jižní Ameriky (Mexiko, Belize, Guatemala, Nicaragua, Salvador, Costa Rica, Panama, Ekvádor, Kolumbie).

Pokračoval jsem na 3 měsíce do Thajska, kde jsem strávil většinu času experimenty s prací na dálku v coworking centrech.

Na začátku roku 2016 jsem odjel na 2 měsíce do Maroka, kde jsem chtěl zažít místní coworking v Taghazoutu. Byla to výborná zkušenost. Na podzim jedu poznávat Bali :-)

Video ochutnávka z Belize

Martin

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.