Uskutečněné (nejen novoroční) předsevzetí

44hn3vy9i7l-sitinova-marketa-profil.jpg

Markéta Šitinová

Farář se ptá Vatikánu: „Smí se u modlení kouřit?“ Vatikán odpoví: „Ne.“ Jezuitu zajímá totéž, ale položí otázku jinak: „Smí se u kouření modlit?“ Vatikán odpoví Více o lektorovi »

44hn3vy9i7l-sitinova-marketa-profil.jpg

Markéta Šitinová

Farář se ptá Vatikánu: „Smí se u modlení kouřit?“ Vatikán odpoví: „Ne.“ Jezuitu zajímá totéž, ale položí otázku jinak: „Smí se u kouření modlit?“ Vatikán odpoví Více o lektorovi »

26qv1xebl6acdn6-splnene-predsevzeti.jpg
Velflíkova 4, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Nejen s příchodem nového roku spousta z nás bilancuje a dává si různá předsevzetí. Bohužel častokrát se nám nepovede ho splnit, a to z různých důvodů: máme velké oči a dáváme si nereálné cíle, přemohou nás výmluvy a lenost, dali jsme si předsevzetí, pro které nemáme dostatečnou motivaci…

Výsledkem pak není jen nesplněné předsevzetí, ale často i zklamání sami ze sebe, že jsme to nedokázali, a závěr, že je lepší si předsevzetí vůbec nedávat. Ale k plnějšímu a spokojenějšímu životu je třeba si své cíle, přání a sny plnit a je škoda si předsevzetí nedávat jen z důvodu, že se sami před sebou bojíte neúspěchu.

Za nesplněnými předsevzetími totiž často stojí jistá ukvapenost a nepromyšlenost už v okamžiku, kdy si předsevzetí dáváme. To, že kamarád či kamarádka si plní předsevzetí, že bude třikrát týdně běhat, ještě neznamená, že Vy musíte mít předsevzetí stejné. Máte jiné časové možnosti i jiné preference a je skutečně třeba Vaše předsevzetí uzpůsobit Vám.

Tento individuální kurz Vám pomůže důkladně se zamyslet nad svým snem, cílem, předsevzetím (nejen novoročním) a naplánovat si ho tak, abyste si ho skutečně dokázali splnit. Tím budete mít dvojitou radost: z posunu ve svém životě a z toho, že jste to dokázali.

 

Na kurzu se budeme na Vaše předsevzetí dívat z různých úhlů pohledu (i netradičních) tak, abyste mohli radostně prožívat nejen jeho splnění, ale i samotnou cestu k cíli. Zaměříme se proto na tyto oblasti:

  • Hledání skutečných důvodů, proč si chcete dát zrovna toto předsevzetí. Jste to skutečně Vy, kdo si ho chce splnit, nebo to děláte kvůli okolí nebo proto, že „se“ to tak vyžaduje? Podle výsledku těchto úvah pak případně zkorigujeme Vaše předsevzetí tak, aby vyhovovalo skutečně Vám.
  • Pak Vaše předsevzetí definujeme co nejměřitelnějším způsobem, ale tak, aby bylo konkrétně pro Vás reálně splnitelné.
  • Naplánujeme co nejdetailněji cestu ke splnění Vašeho předsevzetí včetně důležitých milníků.
  • Určíme si i místa, kdy bude třeba „vytáhnout z batohu mapu“, abyste se podívali, zda opravdu stále ještě jdete správně.
  • Naplánujete si, jak splnění svého předsevzetí oslavíte.

S sebou potřebujete jen touhu přemýšlet sami o sobě.

Cílem kurzu není jen odcházet s plným vědomím, jak začlenit své předsevzetí do svého života, ale též s nepřekonatelnou touhou se na plnění svého skutečného předsevzetí hned vrhnout.

Chcete-li o mně vědět více, podívejte se na můj lektorský profil nebo na můj web www.pojd-dal.cz.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.