Ultimátní průvodce dietami

9yiid1pj4lib5jq-img-0972.jpg

Michal Kosina

Nazdar! Jmenuju se Michal a už 7 let se intenzivně zabývám pohybem, stravou a denními rutinami - tedy jak se každý den cítit skvěle. Když neřádí mimořádné události, tak: 1) Jezdím po Evropě s nejprestižnější organizací v Více o lektorovi »

1vwl34gx2vr6ef7-3c80bbf2-10fe-4c0b-8e8d-e70a26559c50.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 12 spokojených účastníků.

Získáš novou SUPERSCHOPNOST - pochopit a vybrat si, co denně jíš. Můžeš zhubnout bez běhání, nabrat jednodušeji svaly, ale hlavně zbavit se nemocí a cítit se na 100%. Prostě žít život, jaký si zasloužíš.

Dřív jsem si myslel, že takovou superschopnost mají lékaři. Ano, ti co studují pomalu dekádu lidské tělo a jak ti pomoct.

Byl jsem tedy zklamaný, když mi 11 let nebyl žádný lékař schopný pomoct s ochromujícím atopickým ekzémem po celém těle, nebo s tím, že jsem během celé střední nebyl schopný dávat pozor a něco se naučit.

To nejlepší, co mi nabídli byly antibiotika a prášky. Nemůžou za to, východní medicínu je neučí a západní medicína fungování lidského organismu teprve objevuje. Výzkum z roku 2000, který mě zbavil ekzému, vyučení lékaři nemají šanci znát, a studenti se k němu taky nedostanou, protože školní systém po celém světě inovuje pomalu. Znám doktory z Dánska, kteří se na jedné z nejlepších škol v celé Evropě stále učí, že máslo způsobuje zástavu srdce. 
Většina osobních trenérů, které jsem potkal, stále věří, že hubnout můžeš hlavně skrz běhání apod., tedy pocení. Stačí jen pár změn v dietě a běhat můžeš jen pro radost.

Pro koho je kurz:

  1. Chceš zhubnout / nabrat.
  2. Cítit se líp než kdy v životě.
  3. Udělat tečku za nemocemi.

Obsah:

Přehled o Vegan/Vegeterian, Carnivore, Low-carb, Středozemní, Paleo, Klasické fitness dietě, ale i o dietě Válečníka, Půstování nebo i Západní “dietě”.

Skoro všechny diety jsem dlouhodobě zkoušel a zároveň ji zkoušeli moji klienti nebo i rodina. Předám ti reálné zkušenosti z první ruky. A k tomu souhrn nejnovějších výzkumů a knih od světových špiček v oboru.

U každé z diet si řekneme její pro a proti, na čemž ti ukážu, že každá z diet je pro někoho jiného a že jsou často spíše sezonní než celoživotní kult

Na konec ti prozradím, co po 6 letech experimentování sám dlouhodobě dělám a proč to funguje pro většinu lidí - tedy pravděpodobně i pro tebe.

Co si odneseš:

  • Superschopnost vybrat si dietu nebo si ji ušít na míru přímo pro sebe.
  • Jak zhubnout / nabrat a žít energický život.
  • PDFko s klíčovými informacemi.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?