TALENT – Odhal svou osobní jedinečnost

31r8xvm52z2inkv-dsc03248-lightroomb.jpeg

Marta Štolfová

Verím, že každý z nás má v sebe väčší potenciál, než aký sa doteraz prejavil.  Pomáham ľuďom ho v sebe uvidieť a rozvíjať. Milujem poznávanie. Fascinuje ma Více o lektorovi »

31r8xvm52z2inkv-dsc03248-lightroomb.jpeg

Marta Štolfová

Verím, že každý z nás má v sebe väčší potenciál, než aký sa doteraz prejavil.  Pomáham ľuďom ho v sebe uvidieť a rozvíjať. Milujem poznávanie. Fascinuje ma Více o lektorovi »

10a48b06inj-naucmese-talent.jpg
Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 27 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Individuální termín proběhne online (případné po domluvě offline) a bude formou rozhovoru spojeného s koučováním. 

Znáte ten Einsteinův výrok, že "... pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“?

Ryby by měly strávit svůj život ve vodě. Tam jim bude nejlíp a budou i nejvíce ke prospěchu. A my bychom to měli mít stejně - Působit tam, kde se budeme cítit jako ryba ve vodě.

Mnoho lidí neví, co můžou světu nabídnout. Jinými slovy, nevědí, zda byli stvořeni pro život ve vodě nebo na stromě. 

Když děláme to, co je naší vášní, jde nám to zlehka a dobíjí nás to energií. A to je i cesta, jak ten směr najít - následujte svoji energii. Pro co jste nadšení? Co vás nabíjí? 

A další důležité, vele-důležité, uvědomění je, že neexistuje pro nás jenom jedna správná cesta. Můžeme mít hned několik variant toho, kam právě teď pracovně zaměřit svou energii a všechny nám můžou přinést stejné životní uspokojení. Nehledejte ten jediný svatý grál, tu jedinou správnou a nejlepší cestu. Možná neexistuje.

Věřím v sílu otázky. Dobré otázky totiž otevírají prostor pro odpovědi, které pocházejí z našeho nitra. 

Pojďte nechat své nitro promluvit!

Co vás na kurzu čeká?

To nikdo neví, než se to stane. Kurzy vedu intuitivně podle sestavy skupiny takže je to pokaždé trochu jiné. Můžete se ale těšit na otázky a cvičení, které budou směřovat ke hlubšímu sebepoznání.

 • Co je a co není talent
 • Jak zapojit intuici k hledání vlastního směru
 • Jaké jsou možnosti a omezení osobnostních testů (koukneme na MBTI a mnohé jiné) a proč pořád nevíte co se životem i když držíte jejich výsledky v rukou
 • Co je životní poslání, jak je objevit a co s životní vizí
 • Jedná se spíš o workshop než o přednášku
 • Jo a ještě neco. Bude to zábava!

Pro koho je kurz určen?

Kurz je cílen na všechny, kteří nemají jasno v tom, čemu by se měli nebo chtěli pracovně věnovat. Zároveň počíta s tím, že účastník hledá v práci seberealizaci a s tím spojené určité naplnění a smysl. 

Jinými slovy by se dalo říct, že je pro lidi, kteří chtějí žít IKIGAI - japonské umění života, které účí, že bychom měli dělat to, co kloubí tyto 4 vlastnosti:

 1. Děláme to rádi
 2. Jde nám to lehce
 3. Je to přínosem pro svět
 4. Dostáváme za to zpět energii ve formě peněz

Pro koho kurz není? 

Kurz není pro ty, kto cítí, že už žijí své poslání a znají své silné a slabé stránky nebo nemají potřebu nad těmito věcmi přemýšlet. 

Kdo kurz vede?

Jmenuji se Marta Štolfová a sama jsem dlouho hledala své životní poslání. Pak jsem zjistila, že není důležité jej poznat. :) Že stačí následovat "bílého králíka", jak říkám intuici. Věřím, že všechny odpovědi máme v sobě, je zapotřebí jenom pokládát si ty správné otázky. V tom sehrávají důležitý úkol druzí lidé, kteří nám svým jiným úhlem pohledu pomáhají naše odpovědi dostat na světlo. 

Domnívám se, že každý z nás má v sobě větší potenciál, než jaký se doteď projevil. Jako lektorka a koučka jej pomáhám lidem v sobě rozeznat a rozvíjet. Mými silnými stránkami jsou odvaha a empatie. 

Snažím se žít "udržitelně" - snižovat spotřebu a nakupovat zodpovědně, protože vím, že moje každodenní rozhodnutí mají velký dopad na "naši" planetu.

 

Doprovodné fotky

 • 8pqpmmfxy8b-kurz-piknik.jpg
 • 7dhucucljmn-kurz-talent.jpg
 • 9p4azqt9764-71288455-2575601316005069-8656459898793492480-o.jpg
 • 56wn1r2ue6w-kurz-grimasa.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.