Šetři ruku, použij teleskop

4382550-pm.jpeg

Petr Moučka

Moje firma vyškolila v kurzech sebeobrany a první pomoci již více jak 12 tisíc lidí. Z toho již 71 jsme přímo zachránili život a bezpočtu dalších jsme pomohli Více o lektorovi »

9mq4q2iykjw-mg-1603.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

"O kus blíže realitě"

Teleskopický obušek patří bezesporu k nejlepším zbraním na sebeobranu. Jako každou zbraň je však potřeba ji umět ovládat. Už jenom způsob nošení a tasení může rozhodovat o celém dalším průběhu boje. Neméně důležitá je taktika boje a technika úderu. Naučíme Vás to.

Systém SORUDO vytvořil a sjednotil celou řadu těchto technik do jednoduchých a lehko zapamatovatelných principů. Nebudete se muset učit různé páky a fixace – stačí jeden typ úderu přenositelný na různé situace, který si bezpečně zadrilujete.

Jednou z největších výhod teleskopického obušku je stírání rozdílu síly a velikosti mezi obráncem a útočníkem. Je tedy vhodný pro každého, bez ohledu na pohlaví či fyzickou kondici.

Je ideální jak proti noži, tak proti skupině útočníků.

Pokud nemáte s obuškem žádnou zkušenost, naučíte se, co je potřeba. A i když už jste třeba nějaký výcvik absolvovali v rámci služební přípravy, zaručujeme Vám nový pohled a nové možnosti použití této všestranné zbraně.

Jako jedni z mála v Evropě Vám zaručíme jedinečný trénink s výcvikovým teleskopickým obuškem BlueBaton. Zažijete i nácvik skutečnými teleskopy do figuranta ve specialním protiůderovém obleku. 

Co Vám kurz přinese?

  • Budete trénovat s vybavením, které jinde nepotkáte
  • Rychle se naučíte bránit se zbraní
  • Za 1 den se naučíte více než v jiných systémech za měsíc

Pro koho je kurz určený?

Pro laiky i profíky, ženy i muže - někteří naši klienti před kurzem vlastní teleskop nemají a ani s ním nemají žádnou zkušenost, to vůbec nevadí. Pokud už naopak teleskop máte, přineste si ho na kurz s sebou.

Více o našich tréninkových teleskopech, BlueBatonu, i kurzu se můžete dozvědět v tomto článku.

Doprovodné fotky

  • 6is0bt0yfib-mg-0284.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.