Řečnický klub

44a7xxu69jrfpq8-89jsglmpmqizdmr-picture.jpg

Gabriela Jičínská

Ráda poslouchám životní příběhy, potkávám lidi, hltám autobiografie a autentičnost. Vždycky mě fascinovalo, jak život dokáže zamíchat kartami a být pestrý. Více o lektorovi »

1i41rknqyddawi4-recnicky-klub2-photpea.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Proč řečnický klub absolvovat?

  • pravidelným tréninkem získáváte jistotu a sebevědomí,
  • trénujete různé formy komunikačních projevů,
  • průběžně zlepšujete a upevňujete nové řečnické návyky.

Jak funguje?

Každý řečnický klub je rozdělen do několika částí:

1. část. Přednášíte svoji předem připravenou řeč (cca 5-7 min), máte na výběr mezi vámi zvoleným tématem (cokoliv, co aktuálně řešíte a potřebujete si vyladit v práci nebo soukromě) nebo hovoříte na předem zadané téma, které vám bude po přihlášení zaslané emailem.

Po každém projevu dostanete přesnou zpětnou vazbu s konkrétními tipy a radami, co vylepšit. Zpětnou vazbu vám dají ostatní účastníci klubu i lektor. Jako účastník klubu se současně učíte pozorovat a díky tomu své  komunikační dovednosti lépe vyhodnocovat skrze „aha momenty“.

2. část:  Společně dle potřeb skupiny se učíte novou techniku nebo dovednost, na základě toho, co v první části nejčastěji chybělo nebo vás bude aktuálně zajímat.

3. část: Cvičíte nepřipravenou řeč. Losujete si náhodně zvolené téma, na které hovoříte bez přípravy (1 min). Tím trénujete schopnost reagovat bez přemýšlení, pohotovost a schopnost improvizovat v situaci, která vás zaskočí. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.