Radikální upřímnost - ukázkový večer

1yh8n8ix21h-sebastian-james-oblicej-ctverec.jpg

Sebastian James

Jsem psycholog a psychoterapeut působící v privátní i korporátní sféře. Věnuji se individuální terapii, partnerské terapii a seberozvojovým workshopům. V životě, stejně jako ve svém povolání, považuji za nejdůležitější Více o lektorovi »

2743000-honestycedule1.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Každý z nás v životě někdy lhal. Většinou to nebylo se špatným úmyslem. Chtěli jsme si život jen trochu ulehčit, předejít konfliktům nebo nezranit city našich blízkých. Zapomínáme ale, že toto jednání nás také něco stojí.  Lhaní, předstírání a zatajování nás totiž v dlouhodobém horizontu vyčerpává, bere nám chuť do života, bere nám naši vnitřní svobodu a je významnou příčinou problémů v mezilidských vztazích.

Vyzkoušejte, že to jde i jinak. Zažijte na vlastní kůži, co se stane, když odhodíme všechny masky a budeme otevřeně mluvit o tom co cítíme, co prožíváme a co si myslíme. Zkušenosti ukazují, že takový zážitek vnáší do našeho života svobodu, blízkost a živost. Ač se otevření větší upřímnosti může někomu zdát zezačátku příliš riskantní či nepatřičné, zpravidla věci dopadnou mnohem lépe, než jsme očekávali.

Úvodní večer umožní účastníkům zažít a vyzkoušet, jak vypadá radikálně upřímná komunikace a jaké z ní plynou výhody pro mezilidské vztahy i duševní zdraví. Seminář obsahuje praktické ukázky a cvičení, jejichž přínos si můžete okamžitě na místě vyhodnotit. Prostor je také pro diskusi a dotazy všeho druhu.

Radikální upřímnost je zábavnější a zdravější alternativou ke "konvenčnímu" lhaní, zatajování a předstírání, které zažíváme všude kolem nás - často i v našich rodinách a dalších osobních vztazích. Ač se otevření větší upřímnosti může někomu zdát zezačátku příliš riskantní či nepatřičné, ve skutečnosti věci zpravidla dopadnou mnohem lépe, než jsme očekávali.

Více informací o workshopech, včetně zkušeností účastníků, najdete na www.radikalniuprimnost.cz.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?