Předběhni rakovinu!

7554000-zidle_m_ctverec.png

Theodora Toulcová

Kurz jsem vybrala ze zkušenosti, podle potřeb mých klientů. Každý by se měl dostat k informacím a k možnosti osvojit si nové přístupy a dovednosti! Po osmileté praxi práce se skupinami vím, jak je to smysluplné. Kurz Více o lektorovi »

5258520-freedom-food-for-xxx.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Zamezit propuknutí jakákoliv civilizační choroby, je zcela ve Vaší režii, přestože máte rodinné zatížení, tedy tzv. genetické vlohy.

O vyléčení rakoviny se mezi lidmi říká, že to byl zázrak. To jistě ano, ale dá se mu napomoci. Za jeho vznikem se však skrývá vysilující práce a zbytečné utrpení. Tedy u klientů, kteří jsou již nemocní a v mé péči uzdravení očekávají.

Pracuji s klienty s onkologickým onemocněním již téměř desetiletí jako psychoterapeut a psychosomatik, proto nehlížím problematiku z jiného úhlu pohledu, nežli je běžné. Znám okolnosti vzniku onemocnění a následného uzdravení do nejmenších detailů. Své poznatky Vám předám k využití.

Věřte, že mne, jako terapeuta, mnohem víc těší vycházet s klientem z dobré startovní pozice a nikoliv, až když je nad hrobem, zdecimovaný a naděje na uzdravení se tenčí. Přijďte dříve, nežli nemoc propukne! Je to bezpečné, snazší, rychlejší a bezesporu "levnější řešení".

Na kurzu se dozvíte, jak spolupracujeme, proč máme výsledky a kdy to klientovi jde snáz a kdy nikoliv. Tyto tři hodiny, Vám mohou dobře zaopatřit život. Odhalíte své zdroje, slabiny a už nedovolíte, aby jakékoliv civilizační onemocnění ničilo vaši spokojenost, pohodu a štěstí!

Od přírody jsme vybaveni přijmout sebedrsnější pravdu, ovšem za předpokladu, že budeme vědět, "jak z toho ven".

Co získáte? Naději a směr, kterým se smysluplně ubírat.

Co ztratíte? Úzkost, strach a pochybnosti.

 

 

Doprovodné fotky

  • 7932210-t-lymfocyty-napadaji-rakovinnou-bunku.jpg
  • 2698720-8274450-biffyclyropuzzle600g251012.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?